İlimtepe Kooperatifi’nde İsmail Baran başkan seçildi

        Körfez Belediyesi tarafından yaptırılan 7 bin konutluk İlimtepe Toplu Konut Projesini yürüten kooperatifin 15. Olağan Genel Kurulu’nda Körfez...

BÜYÜT

 

 

 

 

Körfez Belediyesi tarafından yaptırılan 7 bin konutluk İlimtepe Toplu Konut Projesini yürüten kooperatifin 15. Olağan Genel Kurulu’nda Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, salonda bulunan üyelerin oylarını alarak başkanlığa seçildi. S.S. İlimtepe Konut Yapı Kooperatifi'nin Genel Kurulunda 12 maddelik gündem görüşülerek karara bağlandı. Körfez Belediyesi Yarımca Kültür Merkezinde gerçekleştirilen genel kurulda davet edilen 104 kişiden 48’i hazır bulundu.

SORUNLAR ÇÖZÜLECEK

Körfez Belediye Başkan Yardımcısı Selattin Kabadayıoğlu divan başkanı, Murat Yazar ve Rıdvan Karadağ'ın katipliği üstlendiği genel kurulda bir konuşma yapan S.S. İlimtepe Konut Yapı Kooperatifi Başkanı İsmail Baran, "Kooperatifin genel kurulunun hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonraki süreçte İlimtepe Mahallesi sorununu çözeceğiz ve bu bölgeyi yapılan yatırımlarla cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

EVLERİNİZİ SATMAYIN

Baran, “Öncelikli olarak alışveriş merkezi kurulması yönünde taleplerinizi dinledik ve çözüm için çalışmalarımızı başlatacağız. Gençlerimize yönelik bu bölgede spor alanları kurulması yönünde projelerimiz hayata geçirilecek. Evlerinizi satmayın, çünkü bu tesislerle birlikte evlerinizin değeri de ilerleyen günlerde bu projelerle birlikte yükselecek." dedi.

BELEDİYEYE DEVREDİLDİ

Yönetim, denetim ve 2012-2013 bilançolarının kabul edildiği genel kurulda, kooperatife ait dairelerin Körfez Belediyesine devredilmesine karar verildi. 12 gündem maddesinin görüşüldüğü genel kurulda yönetim kuruluna; İsmail Baran, Murat Yazar ve Hamit Akbulut, denetim kuruluna ise Yusuf Ziya Yergün ile Cemil Akgün seçildi.

24 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR