İzmit’teki örnek iş yerleri ödüllendirildi

İzmit Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan iş yerlerinin hizmet kalitesini arttırmak ve standartlara uygun bir şekilde hizmet veren iş yerleri...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi ilçe sınırları içerisinde bulunan iş yerlerinin hizmet kalitesini arttırmak ve standartlara uygun bir şekilde hizmet veren iş yerlerini ödüllendirmek amacıyla yeni bir uygulama başlattı.

ÖRNEK İŞYERİ BELGESİ
İzmit Belediyesi Ruhsat Denetim Müdürlüğü tarafından yapılan denetimlerde temizlik, hijyen, görsel estetik ve ruhsat konularında belirlenen standartlara uygun olan iş yerlerine ”Örnek İşyeri Belgesi” verildi. Başarılı olan esnaflara örnek iş yeri belgesini İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan verdi. Belge teslim töreninde Başkan Doğan’a Ruhsat Denetim Müdürü Erdoğan Alkan da eşlik etti.
BAŞKAN TEŞEKKÜR ETTİ
İşini layığıyla yapmanın, hizmeti en güzel şekliyle sunmanın büyük bir meziyet olduğunu ifade eden Doğan “ kalite ve güler yüz birleştiğinde kusursuz hizmet kaçınılmaz oluyor. Bizler bugün burada yasal ve ahlaki sorumluluklarını yerine getiren işyerlerine teşekkür etmek ve bir nebzede olsun onları ödüllendirmek adına buradayız. Kendilerine hizmetlerinde başarı diliyor ve bol kazançlar temenni ediyorum” dedi.

18 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR