CHP’li Güneş, ilçe başkanları ile Cem evini ziyaret etti

CHP Kocaeli Milletvekili Prof.Hurşit Güneş, CHP Gebze ilçe başkanı Sedat Tatar, CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yöneticileri Muharr...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Prof.Hurşit Güneş, CHP Gebze ilçe başkanı Sedat Tatar, CHP Çayırova ilçe başkanı Selahattin Kaya ve ilçe yöneticileri Muharrem ayı nedeni ile Çayırova Cem Evinde iftar açtılar.

Muharrem ayı nedeni ile Çayırova Cem evi Başkanı Halil İbrahim Araz’ı ziyaret eden CHP Kocaeli Milletvekili Prof.Hurşit Güneş ve beraberinde CHP Gebze ilçe başkanı Sedat Tatar ilçe başkan yardımcısı Hikmet Koçoğlu, Serdar Tüze, CHP Gebze belediyesi meclis üyesi Mimar Salih Işık, Yılmaz Bulut,Çayırova İlçe başkanı Selahattin Kaya,CHP Çayırova Belediyesi meclis üyesi Hüseyin Tarakçı,CHP eski ilçe yöneticileri Ali Koç, Nejdet Doğan,Fahrettin Gökbulak ve çok sayıda partiliyle beraber cem evinde iftar açtı.

Cem evi başkanı ve dedeleri ile bir süre sohbet eden CHP Kocaeli Milletvekili Hurşit Güneş ve İlçe başkan ve yöneticileri ile belediye meclis üyeleri yapılan ikramlar sonrası Cem evinden ayrıldı.

05 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR