Emniyetten kısa Film yarışması

TÜVTÜRK’ün sponsorluğunda düzenlenecek olan Ödülle Kısa Film Yarışması ile trafik güvenliği konusunda yol kullanıcılarının bilinçlendirilmesi, trafik...

TÜVTÜRK’ün sponsorluğunda düzenlenecek olan Ödülle Kısa Film Yarışması ile trafik güvenliği konusunda yol kullanıcılarının bilinçlendirilmesi, trafikte doğru davranışların kazandırılması ile elde edilecek materyallerin bilgilendirme çalışmalarında kullanılması amaçlanıyor.

 

HERKES KATILABİLECEK

Düzenlenecek olan yarışmanın gerçek-tüzel kişi ve yaş grubu gözetmeksizin bireysel ve toplu halde herkesin katılımına açık olduğu bildirildi. Ayrıca yarışmada dereceye girecek eserlere para ödülü de verilecek. Hazırlanacak olan eserlerin elden, kargo veya posta yolu ile gönderileceği, yarışma şartları ve yarışmayla ilgili tüm detayların yer aldığı şartnameye www.trafik.gov.tr adresinden ulaşılabileceği bildirildi.

 

YARIŞMA TAKVİMİ

29 Şubat’tan itibaren eserlerin alınmaya başlanacağı ve son başvuru tarihinin ise 3 Ekim 2016 olduğu bildirildi. 10-14 Ekim tarihleri arasında yapılacak olan jüri değerlendirmelerinin ardından 24 Ekim’de yapılacak açıklama ile dereceye giren eserler kamuoyu ile paylaşılacak. Yarışmada birinciye 20 bin, ikinciye 15 bin, üçüncüye de 10 bin lira ödül verilecek. Jüri ve teşvik ödülü alacak eser sahipleri de 5 bin TL’lik ödülün sahibi olacak.

26 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR