Körfez’de eğitime bir destek daha

KANTİN DE OKULUN BÜNYESİNE KAZANDIRILACAK Bu kapsamda 100. Yıl İlköğretim Okulunda okul kantini inşaatına başlayan Körfez Belediyesi, halkında istek...

BÜYÜT

KANTİN DE OKULUN BÜNYESİNE KAZANDIRILACAK

Bu kapsamda 100. Yıl İlköğretim Okulunda okul kantini inşaatına başlayan Körfez Belediyesi, halkında istek ve taleplerini değerlendirerek öğrencilerin daha iyi şartlarda eğitimlerini sürdürmesi adına modern bir kantin inşa ediyor. Öğrencilerin sağlıklı gıda tüketimlerinin ancak fiziki koşulları uygun kantinlerde olabileceği anlayışını benimseyerek başlayan kantin inşaatı kısa bir süre içerisinde okulun bünyesine kazandırılacak.

 

OKULLARIN İHTİYAÇLARI BİR BİR KARŞILANIYOR

Mevcut kantinlerin denetimlerini yapmakla birlikte okul kantini ihtiyacı bulunan okullarında bu taleplerini karşılayama gayret eden Körfez Belediyesi, eğitime sunulan destek kampanyasında yeni projelerde üretmeye devam ediyor. Avrupa standartlarında eğitim düzeyi, mekân ve donanıma sahip okulları bir bir Körfez’e kazandıran Belediye Başkanı İsmail Baran, okulların eksik olan malzemelerini ve tadilatlarını da yaptırarak Körfezli öğrencilerin daha iyi bir eğitim imkânı görmelerini sağlıyor.

 

BARAN, “EĞİTİME DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEKTİR”

Çalışmalar doğrultusunda Körfez’deki okulların ihtiyaçlarının zaman kaybetmeden karşılandığı belirten Belediye Başkanı İsmail Baran, “Yeni neslin güvenli, huzurlu, planlı ortamlarda eğitim görmesi için okullarımıza desteğimiz devam edecektir" dedi. Gelen istek ve talepler doğrultusunda kantin inşaatına başlanıldığını belirten Başkan Baran, “Ekibimizle hızlı bir şekilde çalışmaya başlayıp kantin binasının yapılacağı alanı belirledik. Zaman kaybetmeden okul kantin inşaatına hemen başladık. En kısa süre içeresinde yeni kantini okulun hizmetine sunmayı planlıyoruz. Yapılan yeni kantin binasın da öğretmenlerin dinlenebileceği açık ve kapalı alanlarda bulunacak ayrıca öğrencilere daha temiz ve sağlıklı bir ortamda hizmet sunulmuş olacak” ifadelerini kullandı.

05 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR