Çakır ve Ünlüsoy Adana’ya uğurlandı

Adana’ya tayinleri çıkan Kocaeli Vali Yardımcıları Mustafa Ünlüsoy ve Şükrü Çakır için düzenlenen toplantıda konuşan Dr. İsmail Çapcı, “Her iki Vali...

BÜYÜT

Adana’ya tayinleri çıkan Kocaeli Vali Yardımcıları Mustafa Ünlüsoy ve Şükrü Çakır için düzenlenen toplantıda konuşan Dr. İsmail Çapcı, “Her iki Vali Yardımcımız Kocaeli için önemli hizmetlerde bulundu. Ceyhan Kaymakamlığına atanan Mustafa Ünlüsoy Suadiyeli. Aile çevresi burada. Adana Vali Yardımcılığına atanan Şükrü Çakır’da İzmit’te faaliyet gösteren Bilim ve Kitap Dostları Derneğinin kurucularından ve Başkanı. İsteseler de buradan kopmaları mümkün değil. Zaten yeteri kadar Çenesuyu’ndan da içtiklerini biliyoruz. Yeni görev yerlerinde de başarılı çalışmalar içinde olacakları inancı ile Adana’ya uğurluyoruz” dedi.

 

“ASİ”YSEM ASİ’YİM” ŞİİRİ

Toplantıda Vali Yardımcısı Şükrü Çakır’ın Hatay Asi Irmağı ile ilgili kendisinin yazdığı “Asi”ysem Asi’yim” şiirini okuması herkesi duygulandırdı. Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanı Erdoğan Görgün ve Başkan Vekili Doç. Dr. Mehmet Bayrak Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy’a,  eski dernek Başkanları Sigortacı Erdal Baykara ve Dr. İsmail Çapcı’da Vali Yardımcısı Şükrü Çakır’a işlenmiş Kandıra Bezi hediye ettiler.

 

ÇUKUROVALILARDAN PLAKET

Kocaeli Çukurovalılar Derneği Başkanı Erdoğan Davut, Yönetim Kurulu üyesi Cabbar Yusuf ile birlikte Ceyhan Kaymakamlığına atanan Mustafa Ünlüsoy’a, Dernek eski Başkanlarından Diş Hekimi Yaşar Benlidayı ile birlikte de Adana Vali Yardımcılığına atanan Şükrü Çakır’a teşekkür ederek Derneğin plaketlerini takdim etti.

 

ŞİİR KİTABINI İMZALADI

Adana Vali Yardımcılığına atanan Şükrü Çakır,  yeni basılan “Koşan Adam Destanı” şiir kitabını imzalayarak, toplantıya katılanlara dağıttı.  Şair - Yazar Seyfettin Karamızrak’ta imzaladığı “Üşüyen Düşler”  isimli şiir kitabını imzalayarak Ceyhan Kaymakamlığına atanan Mustafa Ünlüsoy’a takdim etti. Toplantıyı tertipleyen Hasan Uzunhasanoğlu, Adana’ya tayini çıkan Vali Yardımcılarına hizmetleri için teşekkür ederek, yeni görevlerinde de başarılar diledi ve hediyelerini sundu.

25 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR