İHALE DOSYASI

    KOÜ’ye futbol sahası yapılacak     Kocaeli Üniversitesi Yapı işleri ve Teknik Daire Başkanlığı tarafından, okul alanı içinde bünyesinde atleti...

BÜYÜT

 

 

KOÜ’ye futbol

sahası yapılacak

 

 

Kocaeli Üniversitesi Yapı işleri ve Teknik Daire Başkanlığı tarafından, okul alanı içinde bünyesinde atletizm pistinin de yeri aldığı bir futbol sahası yapımı için ihale yapılacak. Başkan makamındaki ihalenin 12 Haziran tarihinde ve saat 10.00’da yapılacağı kaydedildi.

 

----- -----

 

Cengiz Topel’de

reklam ihalesi

 

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanı Müdürlüğü tarafından, terminal binası içinde bulunan 13 adet reklam mahallinin kiralanması için ihale yapılacak. Havalimanı müdürlüğünde 3 Haziran Salı güne yapılacak olan ihale saat 14.30’da başlayacak.

 

----- -----

 

Hastaneye evrak ve

bilişim malzemesi alınacak

 

Körfez Devlet Hastanesi’ne 76 kalem basılı evrak ve bilişim malzemesi alımı için ihale yapılacak. 29 Mayıs Perşembe günü saat 10.00’da yapılacak olan ihaleden temin edilecek hizmet alımının peyderpey yapılacağı belirtildi.

 

----- -----

 

Büyükşehir’den hizmet alımı

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından İnsan Sağlığının Korunması ve Mezbahalarda Hayvan Kesimi hizmet alımı için ihale yapılacak. Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nde gerçekleşecek olan ihalenin 19 Haziran Perşembe günü saat 15.30’da yapılacağı belirtildi.

 

----- -----

 

Gölcük’te menfez

çalışması yapılacak

 

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından tarafından Gölcük’ün Mamuriye Köyü’nde şelale menfez çalışması yapılacak. Konu ile ilgili olarak 29 Mayıs Perşembe Günü saat 09.30’da bir ihale gerçekleştirilecek.

 

----- -----

 

Büyükşehir Belediyesi

parke taşı alacak

 

Büyükşehir Belediyesi tarafından Gebze, Dilovası, Çayırova ve Darıca ilçelerindeki çalışmalarda kullanılmak üzere beton parke ve bordür taşı alımı için ihale yapılacak. İhale, 26 Mayıs Pazartesi günü saat 14.30’da gerçekleşecek.

 

----- -----

 

KULAK…

 

Ehliyet sınavı saati değişti

 

 

Ehliyet sınavında saat değişikliğine gidildi. Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından ehliyet alacaklar için 14 Haziran 2014 Cumartesi günü saat 11.00'de yapılacak teorik sınavın saati, aynı gün yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) ile çakışması sebebiyle 14.30 olarak değiştirildi.

22 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR