Korkmaz: Hizmet etmek bizim ortak noktamız

Türk-İş Bölge Temsilcisi Adnan Uyar ile Türk-İş’e bağlı sendika temsilcilerini ağırlayan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “Bizim sendikalarla...

BÜYÜT

Türk-İş Bölge Temsilcisi Adnan Uyar ile Türk-İş’e bağlı sendika temsilcilerini ağırlayan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, “Bizim sendikalarla ortak noktamız var. O da halka hizmet götürmektir. Bizler de burada görüşü ne olursa olsun halkımıza hizmet götürmek için varız” dedi.

 

TEBRİK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) Kocaeli Bölge Temsilcisi Adnan Uyar, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Parti binasında gerçekleşen ziyarete Tek Gıda-İş Şube Başkanı Ali Bostan, Sağlık-İş Şube Başkanı Bülent Gökmen, Koop-İş Sendikası İdari Sekreteri İsmet Kanpara ile İlçe Muhasibi Engin Tümer, İlçe Yöneticisi Nihal Adar ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Cemil Kanpara katıldı.


“2015 SEÇİMLERİNE HAZIRLANIYORUZ”

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın yeniden başkanlığa seçilmesini tebrik eden Adnan Uyar, “Başta siz olmak üzere, yönetim kurulundaki bütün arkadaşlara başarı diliyorum” dedi. Sendika temsilcilerinin ziyaretinden mutluluk duyan Başkan Ali Korkmaz ise, “Bizler sendikalarımızdan çok farklı değiliz. Biz de tıpkı sizler gibi halka hizmet için varız. Görüşü ne olursa olsun bu bizim ortak noktamızdır. AK Parti İzmit İlçe teşkilatı olarak kongre sürecini geride bıraktık ve artık 2015 Genel Seçimleri’ne hazırlanıyor. Bu seçimlerden de halkımızın teveccühü ile çıkarak hizmetlerimize devam etmek istiyoruz” dedi.

28 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR