Büyükşehir’den Muhtarlara Kırtasiye Yardımı

Büyükşehir Belediyesi il genelindeki köy ve mahalle muhtarlarına yıllık kırtasiye yardımı yaptıKocaali’deki tüm ilçelerde mahalle ve köylere kadar ula...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediyesi il genelindeki köy ve mahalle muhtarlarına yıllık kırtasiye yardımı yaptı

Kocaali’deki tüm ilçelerde mahalle ve köylere kadar ulaştırılan yardımlar ilçelerdeki muhtarlar derneği başkanlıklarına teslim edildi. Kocaeli genelinde dağıtımı yapılan kırtasiye yardımları içerisinde 1 Milyon 972 Bin 500(789 Koli) A4 kâğıdı, 6192 adet pilot kalem bulunuyor.

GÖLCÜK TESLİM ALDI
Gölcük ilçesine gönderilmek üzere yola çıkan kırtasiye malzemeleri ilk olarak Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şubesi'nde muhtarlara teslim edildi. Aralarında 4 kadının da yer aldığı 30 mahalle ve 20 köy muhtarı malzemelerini alarak muhtarlıklarına götürdü. Gölcüklü muhtarlara toplam 80 koli kâğıt, 50 düzine mürekkepli kalem, 50 düzine tükenmez kalem, 100 adet mavi dosya, 50 adet föy ve 50 adet stampa mürekkebi verildi.

BAŞİSKELE’DE 29 MAHALLE 8 KÖY
Başiskele'de ki tüm muhtarlıkları kapsayan yardımda toplamda 29 mahalle ve 8 köy muhtarlığı olmak üzere toplamda 37 muhtarlığa yardım yapıldı. Büyükşehir Belediyesi tarafından, Başiskele Muhtarlar Derneğine teslim edilen paketler buradan da diğer mahalle muhtarlarına dağıtıldı. Yardım paketlerini bizzat teslim alan Başiskele Muhtarlar Derneği Başkanı İsmail Özkar kısa bir konuşma yaparak Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ve Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Türkiye Muhtarlar Derneği Gölcük Şube Başkanı Bilge Saral, köy ve mahallelerdeki vatandaşların evrak işleri için harcanan kırtasiye malzemelerinin muhtarlara büyük külfet oluşturduğunu ifade etti, bu sıkıntıyı görerek kendilerine destek olan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür etti. Saral, yardımların muhtarların işlerini kolaylaştıracağını dile getirerek Gölcük'teki tüm muhtarlar adına Büyükşehir'e minnettar olduklarını ifade etti.

24 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR