Ceyhan: FETÖ’cülere en ağır ceza verilecek

Buluşmada genel olarak 15 Temmuz’da yapılmak istenen darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.   BİRLİK OLM...

Buluşmada genel olarak 15 Temmuz’da yapılmak istenen darbe girişimi ve sonrasındaki gelişmelerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

 

BİRLİK OLMA ZAMANI

Buluşmada konuşan dernek başkanı Bekir Tülü, “Yaşanan o olayın ardından birliktelik adına tüm siyasi partileri ziyaretlere başladık. Biz ülkemizin daha iyi seviyede olmasını istiyoruz. Bu topraklara sahip çıkmanın ayrışarak değil birleşerek sağlanabileceğini düşünüyoruz. Bu ülkeyi tek vücut olarak korumalıyız. Bunun için bir bedel ödenecekse hep birlikte ödeyeceğiz” dedi.

 

YAPILMAK İSTENEN TERÖRDÜ

Ziyaret için konuklarına teşekkür eder AKP’li Şemsettin Ceyhan ise, “15 Temmuz gecesi yaşananlar darbeden öte bir durumdu. İstiklal Savaşı’nda bile bombalanmayan TBMM’ye o gece bomba attılar. Askerler kendi başkomutanını öldürmek istedi. Yani 15 Temmuz’da yaşananlar bir terör olaydır. Milletimiz buna engel oldu. Bunu yapanların hepsi yargılanacak ve en ağır şekilde cezalandırılacak” dedi.

03 Eylül 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR