Değirmendere sahili bir başka güzel

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük’e bağlı Değirmendere sahilinde incelemelerde bulundu. Büyükşehir’in yaptığı düzenlem...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gölcük’e bağlı Değirmendere sahilinde incelemelerde bulundu. Büyükşehir’in yaptığı düzenleme çalışmasıyla bir başka güzelliğe bürünen sahilde dolaşan Başkan Karaosmanoğlu’nu gören Değirmendereliler, yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.
 
BAŞKAN SAHİLDE İNCELEME YAPTI
Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yapımı tamamlanma aşamasına gelen Değirmendere sahilini boydan boya dolaşan Başkan Karaosmanoğlu, çalışmalarda gelinen son noktayla ilgili bilgi aldı. Başkan Karaosmanoğlu’na incelemeleri sırasında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile Park ve Bahçeler Müdürü Cenan Turan eşlik etti.
 
5 KİLOMETRELİK YÜRÜYÜŞ BANDI
Toplamda 20.800 metrekarelik bir alanı kapsayan projeyle ilgili bilgi alan Başkan Karaosmanoğlu’na çalışmalar kapsamında 4.700 metrekarelik yeşil alan, 950 metre dekoratif karo kaplama, 5 metre genişliğinde ve 4750 metre uzunluğunda sahil yürüş yolu oluşturulduğu ifade edildi. Başkan Karaosmanoğlu’na ayrıca çalışma yapılan alana 2 adet ahşap çocuk oyun grubu konulduğu, otomatik sulama sistemi kurulduğu, gece aydınlatmasının sağlandığı bilgisi verildi.
 
BAŞKAN’A HİZMET TEŞEKKÜRÜ
Yaklaşık 5 kilometrelik sahil boyunca yürüyen Başkan Karaosmanoğlu, Değirmendere halkına hizmetlerin en güzelini sunmak için çalıştıklarını söyledi. Sahilde yürüyüş yapan, torunlarını parkta oynamaya getiren Değirmenderelilerle sohbet eden Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Körfezi’ni yemyeşil bir gerdanlıkla sarmak için arka arkaya projeleri hayata geçirdiklerini söyledi.Yapılan düzenlemeyle sahilin bambaşka bir güzelliğe kavuştuğunu dile getiren Değirmendereliler de, çalışmalar nedeniyle Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti.

19 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR