Karamızrak İzmit Meclisi’ne başvurdu

Emekli Milli Eğitim Müfettişi Seyfettin Karamızrak, AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu.Emekli Milli Eğitim Müfettişi Seyfettin Karamızrak...

BÜYÜT

Emekli Milli Eğitim Müfettişi Seyfettin Karamızrak, AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu.


Emekli Milli Eğitim Müfettişi Seyfettin Karamızrak, AKP İzmit Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı oldu. Başvuruda konuşan AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, topluma hizmet etmek isteyen insanların kolay kolay emekli olamayacağını söyleyerek, “Hocam da hizmet etmek istediğini bize söyledi, biz de kabul ettik. Allah çıktığı bu yolda muvaffak eylesin. Hocamız İzmit için bir değerdir” dedi.

“HOCAMIZ İZMİT İÇİN BİR DEĞER”
40 yıl eğitime hizmet verdiğini dile getiren Karamızrak, “Eğitimde her kademede çalıştım. müdürlük yaptım, müfettişlik yaptım. Gayemiz eğitimi iyileştirmek” diye konuştu. Belediye’nin 10 yıldır eğitime büyük katkılar yaptığını dile getiren Karaırmak, “Ben de bu katkılara destek vermeyi düşünüyorum” şeklinde konuştu.

AYNI ZAMANDA ŞAİR VE RESSAM
Konuşmasında ayrıca ressam ve şair olduğunu ifade eden Karamızrak, 12 resim sergisi açtığını belirtti. ‘Çırpınan Yürek’ adlı bir şiir kitabı olduğunu söyleyen Karamızrak, basılmaya hazır birçok kitabının olduğunu, yakın zaman da kitaplarını bastıracağını dile getirdi.

SEYFETTİN KARAMIZRAK KİMDİR?
1953 doğumlu, 2 çocuk babası Seyfettin Karamızrak, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetim ve Denetim Bölümü okuyan Seyfettin Karaırmak, Kocaeli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde yüksek lisans yaptı. Karamızrak, şu an Kocaeli Şairler ve Yazarlar Derneği Başkanı.

28 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR