Körfez Ticaret Odası’nda Komiteler Müşterek Toplantısı yapıldı

15 Meslek Komitesinin temsilcilerinin eşleri ile birlikte katıldığı ve 2 gün süren komiteler müşterek toplantısı sonrasında da stratejik plan takip t...

15 Meslek Komitesinin temsilcilerinin eşleri ile birlikte katıldığı ve 2 gün süren komiteler müşterek toplantısı sonrasında da stratejik plan takip toplantısı yapıldı ve devamında zaman yönetimi eğitimi düzenlendi.

Körfez Ticaret Odası’nın programı ilk olarak komite üyeleri arasındaki kaynaşmayı artırmak amacıyla düzenlenen doğa yürüyüşü ile başladı. Toplantı öncesinde gerçekleştirilen sportif aktivite ile hem Bolu’nun doğal güzelliklerini görüldü hem de günlük hayatın temposundan biraz da olsa uzaklaşıldı.

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, komiteler müşterek toplantısı açılış konuşmasında Oda üyelerinin bilgilerinin güncellenmesi için çalışma başlattıklarına değinerek, “Meslek komitelerimizin, Yönetim Kurulu’na, Meclise, sektörlerdeki mevcut durumu, sorunları, talepleri ve fırsatları aktarmaları bizler için son derece önemli. Üyelerimizin refahı için, Körfez için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Önemli olan Körfez’in geleceğidir. Meslek Komiteleri, Yönetim Kurulu ve Meclisimiz ile üye tabanımız arasında önemli bir köprü işlevi üstleniyor. Siz etkin biçimde çalışırsanız, bu Odamızın çalışmalarına da yansıyacak” açıklamalarında bulundu.

Komiteler müşterek toplantısının yapılmasının ardından KTO 2014-2017 Stratejik Planının 2015 yılı faaliyetleri takibi komite üyelerinin de katılımı ile düzenlenen toplantıda gözden geçirildi. Gerçekleşen faaliyetler hakkında bilgi verildikten sonra, 2016 yılında yürütülecek faaliyetler hakkında da görüş alışverişinde bulunuldu.

Stratejik planın gözden geçirilmesi toplantısında meslek komitelerinin çalışmaları hakkında da görüşüldü.

Toplantı Eğitmen Banu Yüksel’in sunumu ile zaman yönetimi eğitimi verildi. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, eğitmen Banu Yüksel’e sunumu için teşekkür ederek, “Mesafelerin kısaldığı, iletişimin çok farklı boyutlara taşındığı günümüzde zaman yönetilmesi gereken çok önemli bir kavram. Yaşamımızı, işlerimizi başarılı bir şekilde yönetebilmemiz için öncelikle zamanı çok iyi yönetebilmemiz gerekiyor. Bu nedenle, komite üyelerimizden gelen talepleri de değerlendirdiğimizde bu eğitimi düzenlememiz gerektiğini düşündük. Faydalı olacağına da inanıyoruz” dedi.

23 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR