İzmit Belediyesi TAM NOT ALDI

      Sosyal belediyecilikte örnek çalışmalara imza atan İzmit Belediyesi, sosyal hizmet uygulamaları uzmanlarından tam not aldı.     Kocaeli Üniversi...

BÜYÜT

 

 

 

Sosyal belediyecilikte örnek çalışmalara imza atan İzmit Belediyesi, sosyal hizmet uygulamaları uzmanlarından tam not aldı.

 

 

Kocaeli Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hakan Acar öncülüğünde Güney Amerika, İngiltere, Brezilya ve İspanya’dan gelen sosyal hizmet uzmanları İzmit Belediyesi’ni de ziyaret ettiler. Uzmanlardan oluşan heyet, İzmit Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Emekli Evleri ile Çocuk Hakları Okulu’nda incelemelerde bulunup çalışmalar hakkında bilgi aldılar. Heyete eşlik eden İzmit Belediyesi Sosyal Hizmet Uzmanı Sinem Gülenç, belediye tarafından kadınlara, ailelere, engellilere ve gençlere yönelik yürütülen ve yürütülmesi planlanan sosyal çalışmalar hakkında konuk heyete bilgi verdi. Türkiye’deki sosyal hizmet sistemi ve uygulamalar konusunda bilgilendirmenin yapıldığı ziyarette karşılıklı fikir alış verişinde de bulunuldu.

 

AVRUPA STANDARTLARINDA

 

Konuk heyet, İzmit Belediyesince yapılan hizmetleri yerinde inceleyerek söz konusu çalışmaların Avrupa standartlarında olduğunu ifade edip, sunulan hizmetlerden dolayı İzmit halkının son derece şanslı olduğunu söylediler. Heyet, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı yenilikçi ve global yaklaşımından dolayı da tebrik ettiler.

 

13 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR