KANÇEV-DER destek istedi

Kandıra ve Çevre Köyleri Derneği (KANÇEV-DER) 22 Ağustos 2012 Çarşamba günü İzmit Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirecekleri “Mehmetlerimizi Askere...

BÜYÜT

Kandıra ve Çevre Köyleri Derneği (KANÇEV-DER) 22 Ağustos 2012 Çarşamba günü İzmit Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirecekleri “Mehmetlerimizi Askere Uğurluyoruz” programının ayrıntılarını görüşmek üzere İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Acar ile bir araya geldi.

Görüşmede programının ayrıntılarına değinen Kançev-Der Başkanı Musa Demir, yıllardır asker eğlencesi adı altında yapılan etkinliklerin öncelikle askere gidecek şahsın kendisine ve çevresine zarar verdiğini, amacının dışında eğlencenin yaşandığını hatta yaralanmalara varan olayların gerçekleştiğini vurguladı.

GÜZEL BİR AKŞAM

Demir, “Tüm bu olumsuz olayların yaşanmaması ve askere gidecek tüm gençlerimizin aileleri ve yakınları ile birlikte bir arada güzel bir akşam geçirmeleri ve hayır dualar ile yolcu edilmesi için böyle bir etkinlik düzenlemeye kara verdik” dedi. Bu etkinliğimizin tüm ülkemize faydalı olacağını düşünmekteyiz ve örnek alınarak her ilçede yapılabileceğini vurguladı.

DESTEK VERİLECEK

İzmit Belediyesi Başkan Yardımcısı Ayhan Acar ise , “etkinlik gerçekten çok güzel, İzmit Belediyesinin desteği ile çok daha etkili ve anlamlı olacaktır” dedi. Programın içeriğini zenginleştirerek daha geniş katılımlı bir programın olması için Kançev-Der’ e elimizden gelen desteği vereceğiz dedi.

25 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR