Turizmciler sorunları tartıştı!

Kocaeli’de faaliyet gösteren otellerin temsilcileri ve turizmciler, Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp’in daveti ile Akmis Grup yönetim b...

Kocaeli’de faaliyet gösteren otellerin temsilcileri ve turizmciler, Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp’in daveti ile Akmis Grup yönetim binasında toplandı. Gerçekleşen toplantıda Akmis Grup Genel Müdürü Ruhi Kraalp, grup yöneticilerinden Ümit Karaalp, Genel Müdür Olgun Aksoy, Heykel Turizm Müdürü Özge Göksu, VIP Müdürü Sercan Kahya ve Healtpath Müdürü Bülent Gök hazır bulundu.

 

TURİZMCİLER İLGİ GÖSTERDİ

Yahya Kaptan’da bulunan Akmis Grup yönetim binasında gerçekleşen toplantıya ilimizdeki turizm temsilcileri de katıldı. Buluşmada; İzmit Ramada Plaza Genel Müdürü Cengiz Caner, Wellborn Otel Genel Müdürü Sinan Tepeçalı, Kartepe Green Park Otel Genel Müdürü Önder Sıkıcıoğlu, Luxor Garden Otel Genel Müdürü Mert Kazdal, Emex Otel Genel Koordinatörü Cihan Emeksiz, Imperial Part Otel Genel Müdürü Nevra Sağlam, Güral Sapanca Otel Satış-Pazarlama Müdürü Uğur Aydın, La Flora Otel Satış Sorumlusu Sema Bozacı, The Ness Otel Ön Büro Müdürü İbrahim Büyükacar ve Rezervasyon Müdürü Eray Ural hazır bulundu.

 

SORUNLARI KONUŞTULAR

Düzenlenen toplantıda turizmciler, Kocaeli’de faaliyet gösteren turizm merkezleri ile otellerin sorunlarını tartıştı. Gerçekleşen toplantılarda turizmciler, yerel yönetimlerin de turizmcileri desteklemesi gerektiğini savundu. Çalışmaları da paylaşan turizmciler, projelerin gerçekleşmesi ve desteklenmesi durumunda, Kocaeli’nin sadece sanayi şehri olarak değil, aynı zamanda bir turizm kenti olarak anılabileceğini savundu. Turizmciler gerçekleşen toplantının sonunda toplantıların sürdürülmesi konusunda görüş birliğine vardı.

04 Mart 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR