CHP sahaya çıkıyor

        CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, haftalık basın toplantısını parti binasında düzenledi. Ülke ve kent gündemini değerlendiren Kuşkan, cumhurbaşkan...

 

 

 

 

CHP İl Başkanı Yalçın Kuşkan, haftalık basın toplantısını parti binasında düzenledi. Ülke ve kent gündemini değerlendiren Kuşkan, cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde çalışmalarını hızlandıracaklarını söyledi. Kuşkan, Işıtan Önder konusunda hassas olduklarını, ancak bu konuda şov amaçlı bir görüntü içinde olmayacaklarını söyledi.

 

OYUNUZU KULLANIN

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde, tüm Kocaelileri oy kullanmaya çağıran il başkanı Yalçın Kuşkan, “Seçmen listeleri 2-9 Temmuz tarihleri ararsında askıya çıkıyor” diye konuştu. Seçim döneminde tatilde olacak vatandaşlar konusuna da değinen Kuşkan, “Tatile çıkacak vatandaşlarımız, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nün web sayfasındaki adımları takip ederek, yazlıklarında oy kullanabilirler. Fakat mutlaka herkes oyunu kullanmalı” dedi.

 

ÇALIŞMALARA BAŞLIYORUZ

Gelecek hafta sandık görevlilerinin tamamlanacağını dile getiren Yalçın Kuşkan, rehber kitapçıkların hazır olduğunu belirterek, “Arkadaşlarımızın aradığı her türlü bilgi bu kitapçıklarda mevcut olacak” dedi. Kuşkan örgüt olarak çalışmalarını hızlandıracaklarını da vurguladı.

 

HUKUKSUZLUK YOK

İzmit İlçe Örgütü’nde devamsızlıkları nedeniyle görevlerinden düşürülen 4 yönetim kurulu üyesine değinen Kuşkan, “Konuda hukuki açıdan bir eksik yok” dedi. Metin Yılmaz, Vedat Özdemir, Asuman San ve Mehmet Baştürk isimli üyelerin, yönetim kurulu üyeliklerinin düştüğünü belirten Başkan, “Yolumuza yedekten gelen arkadaşlarımızla devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

ORTAK ÇALIŞABİLİRİZ

MHP ile ortak çalışmalarının olmadığını ifade eden Kuşkan, “Genel merkez bize bir yol haritası çıkaracaktır. Ona göre hareket edeceğiz” dedi. MHP’yle ortak çalışma yapabileceklerini vurgulayan Kuşkan, “Gereken yerlere birlikte gidebiliriz” diye konuştu. 

25 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR