Müftü’den Doğan’a veda ziyareti

Görev yaptığı 5 yıl boyunca İzmit Belediye Başkanı ile bir çok ortak ve başarılı çalışmaya imza attıklarının söyleyen Keşvelioğlu, desteklerinden dola...

BÜYÜT

Görev yaptığı 5 yıl boyunca İzmit Belediye Başkanı ile bir çok ortak ve başarılı çalışmaya imza attıklarının söyleyen Keşvelioğlu, desteklerinden dolayı Doğan’a teşekkür etti. Başkan Doğan da, Keşvelioğlu’na yeni görev yerinde başarılar dileyerek “Müftümüzü hiçbir zaman unutmayacağız. Yaptığı hizmetlerle İzmitliler hep kendisini hatırlayacaklar. Bizler, halkımızın her tür hizmetinde elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

 

30 KURS YERİNDEN 140 KURS YERİNE

Özelikle camilerimiz Kur’an Kurslarımız olunca ayrı bir hassasiyet gösteriyoruz. Benim göreve başladığım zaman 30 civarında Kur’an kursu vardı. Şimdi bu sayı 140’ı buldu. Kur’an Kurslarımız, son derece modern, akılı tahtaları, projeksiyon cihazlarıyla dört dörtlük eğitim kurumları halinde geldi. Din eğitimi çok önemli. Bu eğitimin doğru ellerde ve devlet kontrolüyle verilmesi daha da önemli. Yapılan çalışmalarda biz de naçizane bulunduğumuz için mutluyuz, huzurluyuz. İbadethanelere hizmetleri severek yapıyoruz. Bundan sonra da  yapmaya devam edeceğiz. Sayın müftümüzle beş yıl boyunca karşılıklı uyum içerisinde ortak çalışmalar yaptık. Müftümüze İzmit halkı adına yaptığı hizmetler için teşekkür ediyorum. Pendik de önemli bir yer. Orada da başarılar işler yapacağına inanıyoruz” dedi.

 

DOĞAN’IN HER ZAMAN DESTEĞİNİ GÖRDÜK

Bundan böyle Pendik Müftüsü olarak hizmet etmeye devam edecek olan Abdülkadir Keşvelioğlu da “5 yıldan beri İzmit’te birçok hizmetlerimiz oldu. Camilerimizle, eğitimle, Kuran Kurslarımızla ilgili hizmetlerimizde İzmit Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’ın her zaman desteğini gördük, İzmit’te olduğumuz süre içinde bize güzel bir ev sahipliği yapan Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan’a teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

08 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR