Pekdemir İnşaat’ın 70. Yıl Gurur Projesi için GERİ SAYIM başladı

Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi 20 Mart’ta satışa sunuluyor…Pekdemir İnşaat’ın 70. Yıl Gurur Projesi için GERİ SAYIM başladıPekdemir İnşaat...

BÜYÜT

Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi 20 Mart’ta satışa sunuluyor…

Pekdemir İnşaat’ın 70. Yıl Gurur Projesi için GERİ SAYIM başladı

Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’de inşa edeceği 936 konutluk dev konut projesinin satış lansmanı için geri sayım başladı. 20 Mart Çarşamba günü basın lansmanı ile konutlar satışa çıkacak

Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde hayata geçireceği 936 konutluk projenin lansmanı 20 Mart’ta yapılacak ve aynı gün satışına başlanacak. Pekdemir’in yüksek kalite standartlarında yapımı gerçekleştirilecek projede yer alan konutlar çok ekonomik fiyatlarla satışa sunulurken; projenin adı, teknik ve mimari özellikleri, satış fiyatları ve ödeme avantajları ilk kez bu toplantıda paylaşılacak.

PROJENİN ADI VE SATIŞ FİYATLARI
69 yıllık tarihiyle Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemir İnşaat’ın Kocaeli’de inşa edeceği 936 konutluk dev konut projesinin satış lansmanı için geri sayım başladı. 20 Mart 2013 Çarşamba günü gerçekleştirilecek basın lansmanıyla ilk etap konutların satışa sunulacağı projenin adı, satış fiyatları ve ödeme koşulları merakla bekleniyor.

PEKDEMİR’İN GURUR PROJESİ
Pekdemir kalitesini çok ekonomik fiyatlarla halka taşıyacak proje, aynı zamanda Pekdemir İnşaat’ın 70’inci yıl gurur projesi olacak. Kocaeli’nin yatırım değeri en yüksek bölgelerinden Başiskele’de hayata geçirilecek proje konut alıcılarına olduğu kadar kente de yeni bir ekonomik değer kazandırmış olacak. Pekdemir’in yüksek kalite ve hizmet standartlarına uygun inşa edilecek projenin adı, teknik ve mimari özellikleri, konutların satış fiyatları ve ödeme avantajlarının paylaşılacağı lansmanla birlikte konutların satışına da başlanacak.

ÖNEMLİ FIRSATLAR
İlk etabı satışa sunulacak Başiskele projesi, çok özel lansman fiyatlarıyla, sadece oturmak amaçlı değil yatırım amaçlı satın almak isteyenlere de önemli fırsatlar sunacak. Dört kattan oluşan estetik mimari yapısı, geniş rekreasyon alanları, aidatı yükseltmeyen ama yaşam kalitesini artıran yönetim anlayışı ile proje, yaşayanlara güvenli, kaliteli, ekonomik bir yaşam alanı oluşturacak.

“HALK MERAKLA LANSMANI BEKLİYOR”00
Geçen ay düzenlenen basın toplantısıyla ön tanıtımı yapılan projenin kentte duyulmasıyla birlikte bölge halkında yoğun bir ilgi ve merak oluştuğunu belirten Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, konuya ilişkin şunları söyledi: “Pekdemir markasının yarattığı güveni bölge halkı zaten çok iyi biliyor. Ön tanıtımın ardından, özellikle daha önce Pekdemir projelerinden konut almış kişiler başta olmak üzere çok sayıda Kocaelili arayarak, daha lansman yapılmadan, bedelini ödeyip konutlarını rezerve etmek istediler. Biz ise gelişmeleri takip etmelerini ve lansmanı beklemelerini rica ettik.

MARKALI KONUT PROJESİ
20 Mart’ta düzenleyeceğimiz toplantıyla birlikte, Pekdemir kalite güvencesini taşıyan Kocaeli’nin en büyük ‘markalı konut’ projesini, dikkat çekici ekonomik fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunacağız. Bu fiyatlar lansmana özel fiyatlar olacak. Aylık düzenli aile geliri 2.000 liranın üzerinde olan herkesin konut sahibi olabileceği koşullarla satışa çıkacağız. Şu ana kadar halktan gelen olumlu tepkiler ve oluşan merak, ilginin yüksek olacağına işaret ediyor.”

Pekdemir İnşaat Hakkında;
1944 yılında İsmail Pekdemir tarafından kurulan Pekdemir İnşaat, bugüne kadar pek çoğu Kocaeli’de olmak üzere, İstanbul, Ankara, Eskişehir, Bilecik gibi kentlerde konut, resmi binalar, okullar, ticari binalar, gölet, dere ıslahı, köprü, restorasyon, iskele gibi farklı projeler gerçekleştirdi. Özellikle Kocaeli’nin hemen her noktasına imzasını atmış bir şirket. 69 yıllık köklü tarihi ve üç kuşak boyunca, kurumsal ve profesyonel bir yönetim anlayışını hayata geçiren Pekdemir, kaliteden ödün vermeyen iş yapış felsefesi ve zamanında teslim politikasıyla bölgesinde kalite ve güvenin sembolü olmuş, bölgesel bir marka haline gelmeyi başarmış bir şirket.

14 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR