“Üretirken, çevreyi düşünelim”

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret eden Federal Mogul Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Dereli, firma olarak ihracata yönelik üretim y...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’ı ziyaret eden Federal Mogul Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Dereli, firma olarak ihracata yönelik üretim yapan bir kuruluş olduklarını söyledi.

Federal Mogul Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Dereli ve Türkiye Direktörü Yavuz Erkmen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı Belsa’daki makamında ziyaret etti. Başkan Doğan kısa bir süre önce Federal Mogul Fabrikası’nı ziyaret ederek, yönetim kadrosu ve çalışanlarla bir araya gelmişti. Yönetim Kurulu Başkanı Sinan Dereli, gelişlerinin bir anlamda iade ziyareti olduğunu söyledi.

ÇEVRE KORUNMALI
Dereli, “Bölgesindeki fabrika ve kuruluşlara son derece ilgili olan Belediye Başkanımızı ziyaret etmekten mutluyuz. Federal Mogul ailesi olarak, ihracata yönelik üretim yapan bir kuruluşuz. Üretimimizde en çok dikkat ettiğimiz husus çevrenin korunmasıdır. Çevreye verdiğimiz önem fabrikamıza adım attığınız anda kendini göstermektedir. İzmit Belediyesi ile kurumlar bazında çok güzel ilişkilerimiz bulunmaktadır” dedi. Doğan da ziyaretten dolayı konuklarına teşekkür etti.

13 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR