Serter Keskin: Şampiyon olabilecek gücümüz var

ESKİ GÜNLERİNE DÖNECEKLER Genç antrenör profesyonel futbol yaşantısındaki bilgi ve birikimlerini oyuncuları ile paylaşıyor. Antrenmanlardaki özveris...

BÜYÜT

ESKİ GÜNLERİNE DÖNECEKLER

Genç antrenör profesyonel futbol yaşantısındaki bilgi ve birikimlerini oyuncuları ile paylaşıyor. Antrenmanlardaki özverisi ve futbolcularla kurduğu iletişimi son derece iyi olan Keskin, sezon sonunda Nusretiyespor'a şampiyonluk yaşatmak istiyor. Keskin gazetemize yaptığı açıklamada güzel bir aile olduklarını ifade ederek şu şekilde konuştu: "Geçtiğimiz finalde Şirinspor'u mağlup ederek Kartepe Kupası'nı kazandık. Bu başarıdan ötürü futbolcularımızı yürekten kutluyorum. Evet, yeni bir sezon ve yeni bir maceraya başlıyoruz. Nusretiyespor'u eski günlerine kavuşturmak ve saygınlığını arttırmak için çalışıyoruz.

 

GÜZEL BİR AİLE OLDUK

Hakan Akyıldız başkanımız ve yönetimimizin özverisinden çok memnunum. Taraftarımız da hayli heyecanlı. Futbolcularımız ile birlikte onların heyecanını yaşamaktayız. Güzel bir aile olduk. Doğru, kolay bir grupta değiliz ancak elimizdeki oyuncu grubu başarıyı yakalayabilecek kapasitede. İnşallah sezon sonunda şampiyonluk kupasını kaldırırız ve camiamızı mutlu ederiz".

02 Eylül 2015 Kocaeli- SporYÜKLENİYOR