İL YÖNETİMİ GÖLCÜK YÖNETİMİ İLE BULUŞTU

Ak Parti İl Gençli Kollar Başkanı Yusuf AKIN ve icra kurulu üyeleri Gölcük Gençlik Kolları Yönetimi ve mahalle gençlik kolları başkanları ile toplantı...

BÜYÜT

Ak Parti İl Gençli Kollar Başkanı Yusuf AKIN ve icra kurulu üyeleri Gölcük Gençlik Kolları Yönetimi ve mahalle gençlik kolları başkanları ile toplantı yaptı. Başkan Akın “öncelikle fedakar davranışta bulunup toplantıya katıldığınız için teşekkür ederim. İşte tam bu noktada bizleri bugünlere taşıyan, halkın teveccühüne layık kılan durumda sizlerin bu fedakarlıkları ile oluyor. Artık önümüzde daha fazla çalışmamıza, daha fazla fedakarlık yapmamıza neden olacak bir seçim var. Bu sebeple bu toplantıları sıklaştırıp sizlerle sürekli bir istişare içerisinde olup fikir alışverişinde bulunacağız.
Sayın genel başkanımızın bitmek bilmeyen enerjisi bizlere ve teşkilat üyelerine adeta güç veriyor bizleri kamçılıyor bu heyecan bu güç ilk günden itibaren bütün arkadaşlarımın yüreklerinde yer edindi bunu çok rahat söyleyebilirim.
Kurucular artık emekli oluyor onlar bu ülkeye olan borçlarını ödediler ama yılmadan çalışıyorlar bizlerde kurucuların ardından gelen koruyucularız. Bu anlamda daha sık toplanacağız daha çok üreteceğiz daha çok anlatacağız ancak bu şekilde bu ülkenin gençleri adına sorumluluklarımızı yerine getiririz ve oturduğumuz koltukların hakkını öderiz.
Gölcük gençlik kolları teşkilat olarak her zaman bir bütünlük sergiledi yaptığınız organizasyonlar ilçe genelinde ve il nezdinde takdir topladı bu açıdan gölcük gençliği üzerine düşeni yapıyor bugün ki tabloda bunu gösteriyor ancak sıkılmadan daralmadan hep daha iyisini hep daha ilerisini düşünerek çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.
Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Ziya YILDIZ da Yaptıkları çalışmalar hakkında kısa bir brifing verdi. Başkan Yıldız gençlik kolları olarak genel başkan odaklı, üretmek üzerine kurulu bir mantıkla ve parti tüzüğüne uygun hareketle siyaset yaptıklarını bugün bile ilk gün ki heyecanı yaşadıklarını belirtti. Başkan Yıldız İl başkanı Yusuf AKIN a da gösterdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

05 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR