Kandıra, böyle zafer kutlaması görmedi!

ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Kerpe Ünal Restoran’da düzenlediği etkinlik coşkulu geçti. 10.yıl marşının o...

BÜYÜT

ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Kerpe Ünal Restoran’da düzenlediği etkinlik coşkulu geçti. 10.yıl marşının okunduğu etkinlikte davetlilere yüzlerce Türk bayrağı dağıtıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Sevim Deren ve yönetim kuruyu üyelerinin organize ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamaları Kerpe Ünal Restoran’da kutlandı. Kutlamalarda Atatürk’ün sevdiği şarkılarla hep bir ağızdan söylenerek Türk bayrakları sallandı. Canlı müzik eşliğinde tüm davetlilere yemek ikramı yapıldı. ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren tüm davetlilerle tek tek ilgilendi. Katılımın yoğun olduğu etkinliğe İstanbul, İzmit, Adapazarı ve Kandıra’dan ÇYDD’ne gönül veren onlarca davetli katıldı. Derneğin burs verdiği öğrencilerin de bu özel geceye katılmaları davetliler tarafından büyük ilgi gördü.

TÜRK BAYRAĞI DAĞITILDI
.
30 Ağustos Zafer Bayramı onuncu yıl marşının hep bir ağızdan söylenmesi, coşkuyu daha da arttırdı. Davetliler kendilerine dağıtılan yüzlerce Türk bayrağını hep birden sallayarak ortaya muhteşem bir görüntü oluşturdu. Bu özel gecede burs alan öğrenciler yaş pasta keserek, geceyi renklendirdi.

BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

ÇYDD Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren yaptığı açılış konuşmasında, “ Özellikle böyle bir özel gecede 30 Ağustos Zafer Bayramını sevdiklerimiz ve dostlarımızla bir arada kutlamanın onur ve sevincini yaşıyorum. Atatürk ve şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. Derneğimizin bugüne kadar yüzlerce öğrenciye burs vererek okullarını bitiren talebeleri de aramızda görmekten ayrıca mutluluk duyuyorum. Hepinizin 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu olsun” dedi.

DEREN’E TEŞEKKÜR

Burs alan öğrenciler davetlilerin gözlerini doldurdu. İstanbul Boğaziçi Üniversitesini bitiren Emre Yıldız, ÇYDD’nin kendisine vermiş olduğu bursla okulunu bitirdiğini, bundan dolayı başta Dernek Başkanı Sevim Deren olmak üzere tüm üyelere ve ÇYDD ne destek verenlere teşekkür ederim” dedi.

NİŞANLISINI TANIŞTIRDI

Koçyiğit Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinin bu özel gecesine bir sürpriz yaptı. Jeoloji Mühendisi bölümünü bitiren Dündar Koçyiğit kız arkadaşıyla sahneye çıkartarak şu sözlere yer verdi: “Hayatımı ÇYDD’nin bana vermiş olduğu bursla kazandım. Birde hediyesi oldu. Oda canımdan çok sevdiğin önceki gün bir törenle nişanlandığım kız arkadaşım bu mutluluğu sizlerle paylaşmak için nişanlımla sizlerin huzurunda dans etmek istiyorum” dedi.

Kandıra ÇYDD 30 Ağustosu bu güzellikler içerisinde Kerpe Ünal Restoran’da kutladı. Davetliler Kandıra ÇYDD Başkanı Sevin Deren’e yaptığı bu güzel organizasyondan dolayı teşekkür ettiler.

04 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR