Emre Kahraman: CHP’de değişen bir şey yok

“Geçtiğimiz günlerde CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın Yalova'dan getirdiği tuzlama araçları, Kocaeli için gençlik projeleri üretmesini temenni ettiğim...

“Geçtiğimiz günlerde CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın Yalova'dan getirdiği tuzlama araçları, Kocaeli için gençlik projeleri üretmesini temenni ettiğimiz CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın ucuz siyaset yaptığının göstergesidir” diyen AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman “CHP gördüğünüz gibi 7’den 70’e aynı ucuz siyasetini yapmaya devam etmektedir. Kongresi yeni yapılan CHP Gençlik Kolları Başkanın böyle bir başlangıç yapması, CHP gençliğinde değişen bir şey olmadığını bize göstermektedir” dedi.

 

AKP İl Başkanı Emre Kahraman parti binasında basın açıklaması yaptı. Basın açıklamasında İl Gençlik Kolları Başkanı Kahraman “AKP Kocaeli Gençlik Kolları olarak Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin en önemlisi yılbaşı gecesi dağıttığımız Bereket Duaları oldu. 1 Ocak sabahında dükkânını açan esnafımıza ilk 'hayırlı işler' temennisini biz sunmuş olduk. Esnafımızın hayırlı kazançlar sağlaması ve yüzünün gülmesi en çok bizleri sevindirir” dedi.

 

DİRİLİŞ 1299'DA BAŞLADI

Sahada gerçekleştirdiğimiz çalışmamızın bir diğeri de Osmanlı Haftası dolayısıyla dağıttığımız araç kokuları oldu diyen Kahraman "Diriliş 1299'da başladı" mesajının yazılı olduğu araç kokularımız, Gezi sürecinde duvara "Zulüm 1453'te Başladı!" yazanlara karşı da durduğumuz yeri açıkça göstermektedir! Bir diğer programımız da 27 Ocak'ta, Kandıra Orhan Camii'nde okuttuğumuz mevlidimiz oldu” açıklamasında bulundu.  

 

DANIŞMA MECLİSİ

Osmanlı'nın kuruluşu etkinliklerimiz, aynı zamanda AKP iktidarı ile yeniden yükselen Anadolu ruhunun bir göstergesidir diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Kahraman “Şubat ayında ise Kocaeli Gençlik Kolları yönetimimizin birinci yılını tamamlıyor oluşumuzun heyecanını yaşayacağız! Kongremizin birinci yılını Kocaeli Gençlik Kolları Danışma Meclisi ile taçlandıracağız” ifadelerini kullandı.

 

GENÇLİK STRATEJİ PLANI

14 Şubat'ta gerçekleştireceğimiz danışma meclisimizde “Yeni bir kuşak yetişiyor” Gençlik Strateji Planımızı sunacak ve bir yıl boyunca ne yaptığımızı, iki yıl boyunca da ne yapacağımızı masaya yatıracaklarını söyleyen Kahraman “Danışma meclisimizde il başkanlığımızın o gün için davet ettiği Başbakan Yardımcımız Prof. Dr. Numan Kurtulmuş'u program da ağırlayacağız” şeklinde konuştu.

 

CHP’YE ELEŞTİRİ

Bizler projelerimizle, etkinliklerimizle Kocaeli'ye yakışan bir gençlik olma gayreti içerisinde çalışmaya devam ettiklerini belirten Kahraman “CHP gençlik kolları teşkilatının da bu şehre fayda sağlayabilmelerini temenni ediyoruz fakat üzgünüz ki henüz ucuz siyaset yapmaktan bir adım öteye geçemediklerini görüyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

 

CHP’DE DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK

Geçtiğimiz günlerde CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın Yalova'dan getirdiği tuzlama araçları, Kocaeli için gençlik projeleri üretmesini temenni ettiğimiz CHP Gençlik Kolları Başkanı'nın ucuz siyaset yaptığının göstergesidir diyen Kahraman “CHP gördüğünüz gibi 7’den 70’e aynı ucuz siyasetini yapmaya devam etmektedir. Kongresi yeni yapılan CHP Gençlik Kolları Başkanın böyle bir başlangıç yapması, CHP gençliğinde değişen bir şey olmadığını bize göstermektedir” dedi.

 

HABERSİZLER

Halbuki sıcak ofisinden çıkma nezaketini gösteren gençlik kolları başkanından, bu şehrin gençliğine değer katacak bir projeyle sahaya inmesini beklerdik diyen İl Gençlik Kolları Başkanı Kahraman “Yalova'dan tuzlama aracı getiren yeni başkanın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin ve İzmit Belediyesi'nin müthiş imkânlarından ve faaliyetlerinden habersiz olması düşünülemez. Yaptığını yeni seçilmiş olmasına, heyecanına veriyoruz” açıklamasında bulundu.  

 

FOTOĞRAF GÖSTERDİ

Araçların Yalova'dan gelmiş olması ise ayrı bir mizah konusudur diyen Kahraman “Bununla alakalı sizlere iki fotoğraf göstermek istiyorum ki kendine faydası olmayan bir CHP’li belediyenin, boyunu aşan bir işe bulaştığı ve komedi malzemesi olabilecek bir iş yaptığı daha net anlaşılsın Sizlere gösterdiğim fotoğraflar Kartepe’den bir görüntü değildir. Fotoğraflar Yalova-Çınarcık Yolu ve Paşakent Kalıcı Konutlarından bir görüntüdür. Son olarak CHP Gençlik Kollarına gençlik adına yaptıkları çalışmalar ile gündeme gelmelerini tavsiye ediyoruz” ifadelerini kullandı. Serkan BORLAK

29 Ocak 2016 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

patolog - Boşuna nefes tüketmeyin,kendinizi yormayın.Ne demiş atalarımız"Zifti kaynatmakla olmaz ki şeker,cinsini sevdiğim cinsine çeker....

Yanıtla . 0Beğen 29 Ocak 09:17
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR