AKP’li Şengün, Necmettin Bitlis’in hayır duasını aldı

İZAYDAŞ eski Genel Müdürü ve MÜSİAD Kocaeli Şubesi eski Başkanı olan AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Recep Bilal Şengün, ülkemizin önde gelen sana...

BÜYÜT

İZAYDAŞ eski Genel Müdürü ve MÜSİAD Kocaeli Şubesi eski Başkanı olan AKP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Recep Bilal Şengün, ülkemizin önde gelen sanayicilerinden Polisan Holding Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Bitlis’i ziyaret etti.

 

BAŞARILAR DİLEDİ

Çevre konusundaki engin tecrübesiyle ülkemizde önemli isimler arasında bulunan Şengün, Necmettin Bitlis ile Dilovası’nın sorunları üzerinde konuştu. Samimi bir havada gerçekleşen sohbette 87 yaşındaki duayen sanayici Bitlis, Şengün’e vekil olma yolunda başarılar diledi.

 

KONU; DİLOVASI

Milletvekili aday adayı Recep Bilal Şengün’ü Dilovası Polisan Fabrikası’nın içinde bulunan ofisinde Necmettin Bitlis, Dilovası ile ilgili sıkıntıları paylaştı. İş dünyasıyla ilgili birçok önemli konularının görüşüldüğü ziyarette dikkat çeken konu başlıkları ise çevre kirliliği, sanayicilerin sıkıntıları, kalifiye eleman sorunu, limanlar ve sanayi kuruluşlarının kapasite kullanımı oldu. Sohbetin sonunda Necmettin Bitlis, Şengün’e çıktığı yolda başarılar diledi.

28 Şubat 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR