Şule Şahbaz: Bu camiaya hizmet etmek gurur verici

BİR HAYALLE BAŞLADI HERŞEY Şahbaz, 20 yıllık sporcu hayatında kazandıkları ile tesisi yaptıklarını ifade etti ve şu şekilde konuştu. "Bu tesiste 20...

BÜYÜT

BİR HAYALLE BAŞLADI HERŞEY

Şahbaz, 20 yıllık sporcu hayatında kazandıkları ile tesisi yaptıklarını ifade etti ve şu şekilde konuştu. "Bu tesiste 20 yıllık sporcu geçmişimiz ve kazancımız yatıyor. Tesisi yaparken önce hayal kuruldu. Dedik ki, içinde her şeyin olduğu bir tesis olsun. Çünkü sporculuğum zamanında ciddi anlamda tesis sıkıntımız vardı. Sauna için, hamam için, masaj için, kondisyon salonu için de farklı bir tesise gitmek zorundaydık. -Ben bunu yaşatmamalıyım- diyerek yola çıktık ve şükürler olsun ki tesisimizi yaptık."

 

SPORCUNUNUN DİLİNDEN ANLIYORUM

Murat Aydın'a anlayışı için teşekkür eden Şahbaz "Spora emek veren herkesi tesisimizde ağırlamak istediğim ve büyük bir camia ile önemli bir anlaşma yaptığımız için son derece memnunum. Bu camiaya hizmet etmek heyecan ve gurur verici. Sporculara yardımcı olmak, sporcuların isteklerine yanıt verebileceğimi düşünüyorum. Kısacası onlarından dilinden anlıyorum. Başkanımız Murat Bey de bizi dinledi ve bizi kırmadı. Kendisine anlayışı için çok teşekkür ediyorum" dedi.

25 Ağustos 2015 Kocaeli- SporYÜKLENİYOR