“En önemli sorun ekonomi”

        DSP İzmit Belediye Başkan adayı Gazanfer Seyhan, gazetemize yaptığı ziyaret sırasında iddialı açıklamalarda bulundu. DSP İzmit İlçe Başkanı Hü...

BÜYÜT

 

 

 

 

DSP İzmit Belediye Başkan adayı Gazanfer Seyhan, gazetemize yaptığı ziyaret sırasında iddialı açıklamalarda bulundu. DSP İzmit İlçe Başkanı Hülya Yıldırım ve DSP Genel Merkez yöneticilerinden Yakup Kalmuk ile gazetemizi ziyaret eden Seyhan, projelerinden söz ederek, “Bölgemizin en önemli sorunu ekonomidir” diye konuştu.

 

HERKESTEN DESTEK İSTİYORUM

İzmit’te yaşayan herkesi kucaklayacaklarını vurgulayan Seyhan, “Tüm devrimci ve demokratlardan, samimi Müslümanlardan, kendini ifade edememiş etnik yapılardan, siyasete inancı kalmamış insanlardan destek istiyorum” dedi. Sosyal belediyecilik anlamında iddialı olduklarını belirten Seyhan, “Yeterince tecrübem var, mali müşavirim ve parayı iyi yönetirim” diye konuştu.

 

EN ÖNEMLİ SORUN EKONOMİ

Projelerinden de söz eden Seyhan, bölgenin en önemli sorununun ekonomi olduğunu belirtti. 1 ekmeğin maliyetinin 30 kuruş olduğunu vurgulayan Seyhan, “Halk ekmek fabrikası açacağız ve her mahalleye büfeleri kuracağız” dedi. Dar gelirli vatandaşları da düşündüklerini ifade eden Seyhan, muhtarların tespitiyle belirlenen dar gelirli vatandaşların evlerine ekmek götüreceklerini, aileler çocuklu ise belediye olarak süt de vereceklerini söyledi.

 

HERKES FAYDALANACAK

Başkan olduğunda müteahhitlere iş vermeyeceklerini dile getiren Seyhan, “Duruma göre 10-20-50 kişilik gruplarla iş yapacağız. Böylece 1 kişi değil, yüzlerce kişi faydalanacak” dedi. Çalışmalarını vatandaşların isteklerine göre yapacaklarını vurgulayan Seyhan, “Bizim anlayışımız balık verirken, balık tutmayı da öğretmek. Engellilerimiz için hayatı kolaylaştıracağız. Öğrenci yurtları, hayvan hastanesi ve barınaklar, öğrenciler için kurslar, spor sahaları gibi daha birçok projemiz var” dedi.

26 Mart 2014 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR