Civelek “Tarihe tanıklık edeceksiniz”

        AKP teşkilatı dün Beytül-Kebap’ta gerçekleştirdiği cumhurbaşkanlığı seçimi öncesindeki son istişare toplantısında bugüne kadar yapılan çalışma...

 

 

 

 

AKP teşkilatı dün Beytül-Kebap’ta gerçekleştirdiği cumhurbaşkanlığı seçimi öncesindeki son istişare toplantısında bugüne kadar yapılan çalışmaları değerlendirdi. Toplantıya Yalova Milletvekili Temel Coşkun, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İl Kadın Kolları Başkanı Oya Tunçel, İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Akın, İl SKM Başkanı Halit Çokan ve çok sayıda partili katıldı.

 

BAŞVURU EVRAKI TESLİM

İlk olarak konuşama yapan Başkan Mahmut Civelek, Ramazan Bayramı’nın hemen ardından cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yapılacağını dile getirerek, “AK Parti’nin yapmış olduğu emeklerin karşılığında cumhurbaşkanımız açıklanacak ve 12 yıllık çalışmanın başvuru evrakı teslim edilecek. 12 yıllık AKP iktidarı sonrasında bir sürü kazanım var. Milletin seçtiği cumhurbaşkanıyla meclisin seçtiği cumhurbaşkanı arasında fark olacak” şeklinde konuştu.

 

TARİHİ BİR DÖNEM

Salı günü AKP’nin cumhurbaşkanı adayının belirleneceğine değinen Civelek, “Salı günü güneşin yeniden doğduğu bu topraklarda büyük bir tarihe tanıklık yapacağız” dedi. 22 Haziran’da yaptıkları çalışmadan bahseden Civelek, “Sandık çalışmalarımız tamam. Bu konuda toplantılarımız sürecek. İnşallah yüksek bir oy alarak milletin birleştiği adayımızı biz 10 Ağustos’ta Çankaya’ya göreceğiz” şeklinde konuştu.

 

BİZLERİ YORDU

Civelek'in konuşmasından sonra sözü alan AKP Yalova Milletvekili Temel Coşkun, toplantıların partilileri yorduğunu dile getirdi. Fakat ülke sevdası ile hareket ettiklerini belirten Coşkun, “O zaman hiç durmayacağız. Çünkü biz liderimizden böyle gördük. 81 vilayet arasında en başarılı iller arasındasınız. Kocaeli'nin bu başarısını daha da yukarılara çıkartmalıyız” ifadelerini kullandı.

 

27 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR