İlim Yayma Cemiyeti Kandıra Şubesi’nden seri ziyaretler

İlk olarak Hac vazifesini yerine getiren Kandıra müftülük personeli ve aynı zamanda Kandıra İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi olan Yavuz Kurca...

BÜYÜT

İlk olarak Hac vazifesini yerine getiren Kandıra müftülük personeli ve aynı zamanda Kandıra İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi olan Yavuz Kurcan'ın evine misafir olan Kandıra İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Raif Yıldız, Başkan Yardımcısı Faruk Özaydın ve yönetim kurulu üyelerinden Kandıra Belediye Meclis üyesi Erkan Alkan, İHH Kandıra Sorumlusu Muhammet Buruş, İtfaiye Amiri Aydın Kardaş, Kandıra Düşünce Platformu başkanı Dursun Yılmaz, İSU Kandıra Atıksu Arıtma Tesisi Müdürü Ayhan Kılıç, Eğitimci Zafer Azaklı, Kandıra Belediyesi Müdürlerinden Abdullah Can, Eğitimci Hüdaver Soylu ve Kandıra Ajans imtiyaz sahibi Tarık Özaydın'a Kutsal topraklardan gelen hurma ve zemzem suyu ikram edildi. İkram sonrası muhabbet eşliğinde içilen çayların ardından ziyaret sona erdi.

 

HALİL OLGAÇ'A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

Kandıra Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu aşure programına katılan İlim Yayma Cemiyeti yöneticileri program sonrası trafik kazası geçiren Akçakoca ilköğretim Okulu Müdürü Halil Olgaç'a Kandıra M.Kazım Dinç Devlet Hastanesi’nde geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.


BAŞHEKİM AHMET GENÇ'E ZİYARET

Kandıra İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Raif Yıldız, yönetim kurulu üyelerinden Erkan Alkan ve Muhammet Buruş, Kandıra'ya geçtiğimiz aylarda atanan başhekim Ahmet Genç'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

06 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR