Çakmak, Civelek ile bir araya geldi

Eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Çakmak’ın oğlu Enes Çakmak, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri olarak göreve başladı. Çakmak, ilk...

BÜYÜT

Eski Bekirpaşa Belediye Başkanı Abdullah Çakmak’ın oğlu Enes Çakmak, Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri olarak göreve başladı. Çakmak, ilk ziyaretini AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’e yaptı.

Kapatılan Bekirpaşa Belediyesi’nin kurucu başkanı Abdullah Çakmak’ın oğlu Enes Çakmak, 12 Haziran genel seçimleri sonrasında Başbakanlık Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri olarak atandı. Bu atama sonrasında görevine başlayan Çakmak, ilk fırsatta kentimize geldi. Çakmak dün AKP İl Başkanı Mahmut Civelek’i makamında ziyaret etti. Ziyarette açıklama yapan Civelek “Bugün yeniden çalışmalara başladık. İlk olarak İl Genel Meclisi üyelerimizle bir araya geldik. Yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulunduk” dedi. Kongre sürecine değinen Civelek, “Gençlik kolları kongreleri bitmek üzere, ardından kadın kolları kongreleri başlayacak. Bu kongrelerde partimiz güçlenerek çıkacaktır. 2023 vizyonuna uygun olarak yönetimler oluşturulacaktır. İlle de ben olmam lazım diye bir şey söz konusu değildir. Kadrolar oluşur, bu kadrolar altında herkes çalışmalarına devam eder. İsim havuzları olacak. Bu isim havuzları belirlendikten sonra kim daha fazla katkı verir diyerek çalışacağız.

[b]TEBRİKLERİNİ İLETTİ
Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem kentimize geldi. Teşkilatlarımız diri ve çalışmaktadır. Kandıra ve Kefken’de kurulu bulunan tesislerde Sarıyer İlçe Teşkilatı’nın programı vardı. Bu programa Ekrem Erdem’de geldi. Kendisi gelmesinden dolayı bizler de programa katıldık. Hazır gitmişken kendi teşkilatlarımız hakkında görüşme fırsatı bulduk. Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’da katıldı” dedi. Çakmak ise “İl başkanımıza teşekkür ediyorum. Kendisi bizleri kabul etmişlerdir. 1982 İzmit doğumluyum. Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde okudum. Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler bitirdim. Mastır için Siyaset Bilimi üzerine Moskova’da eğitim alacağım. Milletvekili Metin Külink’in danışmanlığını yaptım. Genel seçimler sonrasında Başbakan Erdoğan’ın teveccühüne mashar olduk. Görevimize başladık. 3 aydır görev yapıyorum. Genel seçimlerde başarı elde edilmiştir, hayırlı olsun dileğinde bulunduk” açıklamasında bulundu.

05 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR