Çayırova caddeleri yenileniyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çayırova ilçesindeki alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Yaptığı yatırımlarla Çayırova’nın çehresini değiştiren...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Çayırova ilçesindeki alt ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Yaptığı yatırımlarla Çayırova’nın çehresini değiştiren Büyükşehir Belediyesi Çayırova’nın önemli caddelerinden Muammer Aksoy ve Bosna caddelerini yeniliyor.

D-100’E BAĞLANTI SAĞLANDI
Proje ile Fen işleri Daire Başkanlığı tarafından yapılmış olan D–100 TEM bağlantı yolu kavşağı ile Muammer Aksoy Caddesine bağlantısı sağlanarak Çayırova’da ki fabrikalar ve işyerlerinden çıkan servislerin ve araçların Çayırova trafiğine karışmadan rahat bir şekilde TEM’e bağlantısı ve yine D–100 den gelen servis ve araçların Çayırova’ya girişi sağlanmış olacak.

18 BİN TON ASFALT KULLANILDI
Proje ile birlikte imar planına uyularak 24 ve 20 metre genişliklerinde 3,46 km uzunluğunda bölünmüş yol inşa edildi. Altyapı eksiklikleri tamamlanan caddenin yol aydınlatması ve trafik işaretlemeleri yapıldı. Çalışma kapsamında18.000 ton asfalt kullanıldı. 12 bin m² tretuar döşendi ve 3.bin m³ taş duvar inşa edildi.

04 Temmuz 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR