Turkcell Superonline, Athena Gökhan’ ı ‘’Süper Ev’’ ile tanıştırıyor

Turkcell Superonline çalışanları olarak izleyici karşısına çıkan Artman ve Akkaş, yoğun bir günün ardından evine dönen Gökhan’a Turkcell Superonline ü...

BÜYÜT

Turkcell Superonline çalışanları olarak izleyici karşısına çıkan Artman ve Akkaş, yoğun bir günün ardından evine dönen Gökhan’a Turkcell Superonline ürün ve hizmetleriyle evini süper yapmanın yollarını anlatıyor.

Dijital dünyada hayatı kolaylaştıran vazgeçilmez teknoloji ortağı Turkcell Superonline, evde geçen zamanı keyifli, konforlu ve eğlenceli hale getiren ürün ve hizmetlerini bir araya getirdiği “Süper Ev” konseptini yeni reklam filmiyle izleyicilerle buluşturuyor.

 

Turkcell Superonline’ın yeni kreatif çözüm ortağı McCann İstanbul ile çekilen reklam filminde Athena Grubu’nun solisti Gökhan Özoğuz ile birlikte son dönemde yıldızı parlayan genç oyunculardan Fatih Artman ve Bora Akkaş rol alıyor.

 

Reklam filminde Gökhan, yoğun bir günün ardından eve dönüyor. Yorgunluğunu atmak isterken, Turkcell Superonline’ın teknoloji danışmanlarını canlandıran Fatih Artman ve Bora Akkaş, Gökhan’ı “Süper Ev” konseptiyle tanıştırıyor. Fiber internet farkıyla evinin yaşayacağı dönüşümü ve sahip olacağı rahatlığı hayal eden Gökhan,  evini ‘’Süper Ev’’ yapmak için hemen Turkcell Superonline müşterisi olmaya karar veriyor.

25 Mart 2015 Kocaeli- EkonomiYÜKLENİYOR