Doğan, şiddeti kınadı

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Sağlık çalışanlarına şiddet gösterenleri kınıyorum. Buna engel olacak tek güç halkımızdır”Hastaneler Birliği...

BÜYÜT


İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, "Sağlık çalışanlarına şiddet gösterenleri kınıyorum. Buna engel olacak tek güç halkımızdır”

Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hasan Aydınlık, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Dr. Adem Çalık, Dr. Şenol Ergüney, Dr. Atilla Esmen, Dr. Harun Öz ve Dr. Uğur İnan’da hazır bulundu. Hastaneler Birliği olarak gerçekleştirdikleri çalışmalar ve projeler hakkında Başkan Doğan’a bilgi veren Aydınlık Kocaeli genelindeki tüm hastanelerin ihtiyaçlarının belirlenmeye devam ettiğini söyledi. Kocaeli ve ilçelerinde hastaneleri iyileştirmek ve standartlarını yükseltmek için yoğun bir şekilde çalıştıklarını kaydeden Hasan Aydınlık, Başkan Doğan’a çalışmalarında başarılar diledi.

“ŞİDDETİ KINIYORUM”
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Doğan İzmit Belediyesi olarak sağlık çalışanlarının ve sağlık kurumlarının destekçisi olacaklarını ifade etti. Doğan, "Sağlık çalışanlarına şiddet gösterenleri kınıyorum. Buna engel olacak tek güç halkımızdır. Sağlık çalışanına şiddetin açıklaması ve affedilir bir yanı olamaz" diye konuştu.

01 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR