Amatör spor kulüpleri Antalya’da buluşuyor

    Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, bünyesindeki tüm amatör spor kulüp başkanlarını Başkanlar Kurulu Toplantısı için Antalya’ya götürüyor  ...

BÜYÜT

 

 

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, bünyesindeki tüm amatör spor kulüp başkanlarını Başkanlar Kurulu Toplantısı için Antalya’ya götürüyor

 

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu, 18- 20 Nisan 2014 tarihleri arasında Antalya’da Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleştirecek. 5 yıldızlı Kemer Limak Limra Resort Hotel’de yapılacak olan üç günlük toplantı programı perşembe akşamı yola çıkılmasıyla başlayacak ve pazar akşamı İzmit’e dönüşle son bulacak.

 

TOPLANTI 2. GÜN

Kentimizde amatör spora ve sporun gelişmesine emek harcayan isimlerin tanışması ve kaynaşmasının hedeflendiği organizasyonda; ilk gün sosyal ve sportif etkinlikler yer alacak. İkinci gün; Başkanlar Kurulu Toplantısı gerçekleştirilecek; amatör sporun gelişimi için yapılması gerekenler, sporda şiddetin önlenmesi ve kurumların üzerine düşen sorumluluklar masaya yatırılacak.

 

DÜNÜ VE YARINI

Birkaç haftadır yürütülen organizasyonun hazırlıklarının tamamlandığını belirten Kocaeli ASKF Genel Başkanı Murat Aydın toplantıda sporun dününün, bugününün ve yarınının konuşulacağının altını çizdi. Başkan Aydın ayrıca orada ekilecek Fair-Play tohumların kentimizde sahalara ve salonlara yansıyacağını ifade etti.

 

YENİ BİR DÖNEM

Genel Başkan Murat Aydın, “Tüm kulüp başkanlarımız, taban birlikleri başkanlarımız ve yöneticilerimiz birbirlerini tanısın, kurumlar arasındaki diyaloglar üst seviyede olsun istiyoruz. Herkesin birbirini tanımasını ve gelişim adına üzerine düşeni yapmasını sağlamak adına böyle bir toplantı gerçekleştiriyoruz. Toplantının ardından dostluk bağlarının kuvvetlendiği ve sorumluların birbirlerine karşı daha hoşgörülü olduğu bir dönemin başlayacağına inanıyoruz” dedi.

 

KİMLER KATILACAK?

Toplantıya; Kocaeli’nde futbol ve diğer branşlarda faaliyet gösteren ASKF üyesi spor kulüplerinin başkanları, federasyon yönetim kurulu, icra kurulları, taban birlikleri başkanları, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürlüğü ile onursal ve kurucu başkanlar katılacak.

 

31 Mart 2014 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR