Hürriyet, hayırlı olsun ziyaretlerine hızlı başladı

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, kongre sürecini tamamlayan ilçelere hayırlı olsun ziyaretlerine başladı. Milletvekili Hürriyet; önceki...

CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, kongre sürecini tamamlayan ilçelere hayırlı olsun ziyaretlerine başladı. Milletvekili Hürriyet; önceki gün Gebze, İzmit, Gölcük, Körfez ve Karamürsel’de ilçe kadın kolları, Gölcük, Kartepe ve Gebze ilçelerde de ana kademe yönetimlerini ziyaret etti. Milletvekili Hürriyet, “Sizlerin fikirleriyle Kocaeli’nin sesi mecliste daha gür çıkacak” dedi.

 

HER KADEMEYE ZİYARET

CHP Milletvekili Hürriyet, önceki gün Gölcük ve Körfez’de kadın kolları ile Kartepe ve Gebze’de ilçe yönetimlerinin konuğu oldu. Gittiği yerlerde örgüt mensuplarının yakın ilgisi ile karşılanan yaptığı konuşmalarında ise ilçe örgütleriyle kurulacak iletişimin hayati öneme sahip olduğunu vurguladı.

 

“FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİ”

İletişimi önemsediklerini dile getiren Hürriyet, “Partililerim ve kadın arkadaşlarımla beraber beraberlik içinde daha fazla çalışmalıyız. Önerilerinizi, görüşlerinizi değerlendirerek bir şeyler yapalım istiyorum. Sizin sesiniz olabileceğimiz konuları mecliste dile getirmek gerekiyorsa, bunları istişare etmek için bu ziyaretleri önemsiyorum. Birbirimizi fikirsel anlamda da istişarelerle besleyebilmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Meclisteki çalışmalarımı sizlerin fikirleriyle daha ileriye taşıyacağım” dedi.

 

“KADINLARLA UYUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞIZ”

İletişim ve işbirliğinin şart olduğunu önemle altını çizen CHP’li Hürriyet şunları kaydetti: “Ben de vekil olmadan önce sokakta emek veren bir kardeşinizdim. Çok çeşitli kademelerde görev aldım. O zamanlar daha çok kendi bölgemde çalışmaya gayret gösterdim. Güzel bir ekip kurduk ve güzel şeyler yaptık. CHP’li kadınları temsil ediyor olmak beni gururlandırıyor. Bu görevler bize emanettir. Kocaeli örgütü kadınsız düşünülemez. Tabi bunu daha iyiye götürmek bizim elimizde.”

31 Aralık 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Neriman - Ee mecbur bir dahaki seçime ne kaldı, şimdiden yatırım yapmak lazım

Yanıtla . 0Beğen 31 Aralık 08:00
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR