Paksoy: Farklı siyasi görüşler Erbakan’ı takdir etti

Saadet Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Zeki Paksoy “Farklı siyasi görüşe sahip olan insanların, hocamızın yapmış olduğu uygulamaları...

BÜYÜT

Saadet Partisi İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Zeki Paksoy “Farklı siyasi görüşe sahip olan insanların, hocamızın yapmış olduğu uygulamaları benimseyip takdir etmeleri Milli Görüş’ün güçlü temel ilkelere sahip olduğunu göstermektedir” dedi.

SP İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Zeki Paksoy önceki akşam il binasında basın açıklaması yaptı. SP Genel Başkanı Necmettin Erbakan’ın vefatı sonrası çok farklı siyasi görüşlerden yapmış olduğu çalışmaların benimsendiğini söyleyen Paksoy şunları aktardı “Milli Görüş’ün bu benimsemeler ve takdirler sonrası ne kadar güçlü temel ilke ve prensiplere sahip olduğunu görmekteyiz. Sahip olduğumuz bu temel esaslar doğrultusunda tüm halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde kenetlenerek yaşanabilir bir Türkiye kurulmasını sağlayacak bir siyasi oluşum olan Saadet Partisi’ne destek vermelerini gönülden arzu ediyoruz.”

ERBAKAN’IN KARARLILIĞI
Hocamızı anlayabilmek için 42 yıllık siyasi mücadelesinde bizlere her zaman örnek teşkil etmiş sözlerinden bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum diyen Paksoy, “Zor bir yolda yürümek mecburiyetinde olan insanlar yolda yürümeye başlamadan önce, gönüllerinde ve zihinlerinde yürümek ve yol almak zorundadırlar. Evvela, bu yolu ben nasıl aşarım korkusundan kurtularak yola çıktıklarında görürler ki, yol zorda olsa bir müddet sonra aşılmış, yürünmüş ve hedeflenen yere gidilmiştir.’ Bu sözler Necmettin Erbakan’ın hangi yolda nasıl yürüyeceğini ve o yolda karşılaştığın engelleri nasıl aşacağını uygulamaya koymuştur” dedi.

09 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR