AKP Körfez İlçe, Tıp Bayramını kutladı

AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri 14 Mart Tıp Bayramını kutladı14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçeve...

BÜYÜT

AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun ve beraberindeki ilçe yönetim kurulu üyeleri 14 Mart Tıp Bayramını kutladı
14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri çerçevesinde AKP Körfez İlçe Başkanı Engin Koyun, Başkan Yardımcısı ve SKM Başkanı Mehmet Şahin, İlçe Sekreteri Halil Küçük, Halkla İlişkiler Başkanı Pınar Uysal, Yönetim Kurulu Üyesi Seval Ataseven, Danışman Mitat Atalay, Körfez İlçe Sağlık Müdürü Doktor Arzu Aşı, Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Doktor Ahmet Serkan Şentürk’ ü ziyaret ettiler.

ÇİÇEK VERDİ
Körfez İlçe Sağlık Müdürü Dr.Arzu Aşı Toplum Sağlığı Merkezi Sorumlu Hekimi Dr.Ahmet Serkan Şentürk’ ün Tıp bayramını kutlayan Başkan Engin Koyun, ilimizde ve Körfez İlçemizde görev yapan tüm sağlık çalışanlarının bayramlarını en içten dilekleriyle kutladığını ifade ederek tüm sağlık çalışanları adına bir çiçek takdim etti.

BAZI ZORLUKLARA RAĞMEN…
Dr.Arzu Aşı ve Dr.Ahmet Serkan Şentürk yapılan ziyaretten dolayı Başkan Engin Koyun ve beraberindeki heyete Teşekkür ettiler. Doktor Arzu Aşı yaptığı konuşmada biz sağlık çalışanları olarak zor ama özverili bir meslek icra ettiklerini dikkat çekerek yaşanılan bazı zorluklara rağmen doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız en iyi şekilde görevlerini yerine getirmektedir. 14 Mart Tıp Bayramımızda bizleri unutmayıp hatırladığınız için şahsım ve tüm sağlık çalışanları adına teşekkür ederim dedi.

20 Mart 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR