Körfez Belediyesi ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatıyor

Körfez Belediyesi Vatandaşın Yüzünü Güldürüyor Kurmuş olduğu profesyonel hizmet altyapısıyla çalışmaları gece gündüz sürdüren Körfez Belediyesi ha...

BÜYÜT

Körfez Belediyesi Vatandaşın Yüzünü Güldürüyor

Kurmuş olduğu profesyonel hizmet altyapısıyla çalışmaları gece gündüz sürdüren Körfez Belediyesi halka verdiği önemi gerçekleştirdiği projelerle her fırsatta gösteriyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan tespitler sonucu hazırlanan listeler doğrultusunda yapılan Gıda ve Ekmek yardımı Körfezli vatandaşların yüzünü güldürüyor. Vatandaşların müracaat ederek başvurdukları kayıtlar doğrultusunda sorunsuz bir şekilde, Belediyenin bünyesinde bulunan ‘Halk Ekmek’ noktalarından ekmeklerini fiş karşılığında alabiliyorlar. Ayrıca titiz bir araştırma sonrası belirlenen yardıma muhtaç ailelere Belediye ekiplerince adreslerine gidilerek Kuru Gıda yardımı yapılıyor.

 

Sosyal ve Şeffaf Belediyecilik

Körfez Belediyesi olarak önem verdikleri konularından birisi de ilçede bulunan yardıma muhtaç vatandaşlara yardım eli uzatmak olduğunu belirten Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, “Sosyal ve Şeffaf Belediyecilik anlayışla halkın sürekli yanında olmaya gayret ediyoruz” dedi.


Yardımlarımız Aralıksız Devam Edecek

Başkan Baran, “Dar gelirli ve mağdur durumdaki insanlarımıza destek vermeyi bir görev sayıyoruz. Onların yalnız olmadıklarını bizim yanlarında olduğumuzu gösteriyoruz ve göstereceğiz. Bu çerçevede daha öncede devam eden dar gelirli insanlarımıza gıda ve ekmek yardımlarını aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz. Belediyemiz sosyal sorumluluklarının bilinci ile çalışmalarına devam edecektir. Sadece bu aya özel olmamakla beraber diğer aylarda da dar gelirli vatandaşlarımıza elimizden geleni yapmayı sürdüreceğiz. Bizlere yapılan bir hayır duası ise en büyük mutluluğumuz olacaktır” dedi.

İhtiyaç sahibi vatandaşlar ise yardımlarından dolayı Belediye Başkanı İsmail Baran’a teşekkür ederek, Yapılan hizmetlerden ötürü memnuniyetlerini dile getirdiler.

15 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

garip - ne yardımı be kardeşim adamı olana veya yandaşlarına veriyorlar koli koli yardımları elinde 41 kartı olan halk ekmek ten fiş ile ekmek alan adamlar var dört katlı binası olan arabası olan bıraksınlar bu yalanları

Yanıtla . 0Beğen 15 Ekim 21:50
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR