Yeşil: Gebzeliler, AKP’ye çok tepkili

MHP Kocaeli Milletvekili adayı Ahmet Yeşil, 1 Kasım öncesi seçim süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında AKP’nin Gebze’ye önem vermed...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili adayı Ahmet Yeşil, 1 Kasım öncesi seçim süreciyle ilgili açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında AKP’nin Gebze’ye önem vermediğinin altını çizen Yeşil, ilçe halkının 1 Kasım seçimlerinde iktidarın bu tavrına gerekli cevabı vereceğini söyledi.

 

“CEVABI HALK VERECEK”

Bölgede AKP’ye çok tepki gösterildiğini kaydeden getiren MHP’li Ahmet Yeşil, “AKP’nin eski bir Gebzeli vekili, bölgeden bir milletvekilinin Ankara’da halkın güvencesi olduğunu söylüyor. Fakat AKP tarafından bugün Gebze’ye üvey evlat muamelesi dahi yapılmıyor. İlçeyi yok sayanlara Gebzeliler 1 Kasım’da en iyi cevap sandıkta verilecektir” ifadelerini kullandı.

 

“NEREDEYSE HEREKE’Yİ GEBZE’YE BAĞLAYACAKLAR”

Gebzelilerin seçim sürecini yakından takip ettiğini vurgulayan Ahmet Yeşil, şöyle devam etti: “AKP’nin o eski vekili bir söyleminde ‘Burası il olsa 5 vekil çıkartır’ diyor. AKP ise nedense Gebzelileri yok sayıyor. Gebze’yi görmezden gelmelerinin üstünü örtmek için Körfez’in Hereke bölgesini neredeyse Gebze’ye bağlayacaklar. Körfezli bir ismi Gebze’nin adayı diye vatandaşa sunuyorlar.”

29 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR