Üzülmez, Kartepe’de başkan gibi karşılanıyor!

AKP Kartepe Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Her gittiği bölgede vatandaşların yoğun ilgi göster...

BÜYÜT



AKP Kartepe Belediye Başkan aday adayı Hüseyin Üzülmez, Kartepe’de ilgi odağı olmaya devam ediyor. Her gittiği bölgede vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Üzülmez, ivmesini gün geçtikçe arttırıyor. Üzülmez, dilden dile yayılan kariyeri, temiz sicili ve sempatikliği ile kamuoyunun ilgisi odağı haline geldi.

MANGAL PARTİSİ VERDİ
Derneklerle, esnaflarla, genç, yaşlı toplumun tüm kesimi ile sıcak temas halinde olan Üzülmez, ilçe genelinde sürdürdüğü ziyaretlerine Uzuntarla, Arslanbey, Uzunçiftlik ile devam etti. Üzülmez gecenin ilerleyen saatlerinde ise Şevkatiye gençlerine mangal partisi verdi.

ORTA MAHALLE’DE
Arslanbey Orta Mahalle’de kahvehaneleri ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Üzülmez, Kartepe’de şeffaf, hesap verebilen ve katılımcı bir yönetim anlayışını hayata geçirmek istediğini yineledi. Vatandaşların istek ve taleplerini not alan Üzülmez, birlikte her sorunun üstesinden geleceğiz dedi.

AĞASARLILAR DERNEĞİ’NE ZİYARET
Üzülmez’in bir diğer ziyaret noktası da Kartepe Ağasarlılar Derneği oldu. Dernek Başkanı Mümin Karagöz ve dernek yöneticileri tarafından karşılanan Üzülmez’e, AKP Kartepe İlçe yöneticilerinin büyük bölümü de eşlik etti. Samimi bir havada gerçekleşen sohbette, dernek faaliyetleri hakkında bilgi alan Üzülmez, dernek yönetiminin güzel işler yaptığını ifade ederek başkan Karagöz ve yönetimini tebrik etti.

“BENİ MOTİVE EDİYOR”
Kısa zamanda Kartepe’nin her yerine gittiğini ifade eden Üzülmez, gördüğüm ilgi beni daha da motive ediyor. Allaha şükür alnımın akıyla vatandaşların arasında rahatlıkla dolaşabiliyorum. Kartepe’de yapılan hizmetlerin üzerine bizler daha fazlasını yapmak, birlikte Kartepe’yi yönetebilmek düşüncesiyle aday olduk. Tüm aday adayı arkadaşlarımız birbirinden değerli isimler. Sonuçta kazananın milletimiz olmasını temenni ediyorum dedi.
ŞEVKATİYE ZİYARETİ
Üzülmez ve beraberindekiler daha sonra Arslanbey Şevkatiye Mahallesi’nde bulunan Kuran Kursu’nu ziyaret etti. Kurs yararına düzenlenen kermese katılan Üzülmez bayanlarla sohbet etti. Üzülmez daha sonra mahalleli ile sohbet etmek üzere kahvehaneye geçti. Mahalle sakinleri ile sohbet eden Üzülmez, mahalle gençlerine mangal partisi vermek üzere mahalle sakinleri ile birlikte Kartepe’ye çıktı.

TEŞEKKÜR ETTİLER
Yaklaşık 100 kadar mahalleli genç ile zirveye mangala çıkan Üzülmez ve beraberindekiler, günün yorgunluğunu yenilen mangalların yanında içilen çay ile attı. Gençler Üzülmez’e teşekkür ederek birlik ve beraberliğin sürdürülmesi temennisinde bulundular.

22 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR