AKP’nin KIRMIZI çizgilerine dokunmayın!

AKP üst düzey yönetimi dört konuda kırmızı çizgilerini belirledi. Milletvekili adayları, belediye başkanları ve il yöneticileri seçim çalışmasında bu...

BÜYÜT

AKP üst düzey yönetimi dört konuda kırmızı çizgilerini belirledi. Milletvekili adayları, belediye başkanları ve il yöneticileri seçim çalışmasında bu kırmızı çizgileri gündeme getirmiyor, gündeme gelince de yüzeysel cevaplar veriyor .

GÜNDEME GETİRMİYORLAR
Seçimlere bir ay kala AKP Seçim Koordinasyon Merkezi belirlediği program dahilinde milletvekili adaylarını ilçelerde bir dizi programa yönlendiriyor. Aldığımız bilgilere göre AKP üst düzey yönetimi özellikle 4 konuyu partinin kırmızı çizgisi olarak belirledi. Alınan karar doğrultusunda milletvekili adaylarına, belediye başkanlarına ve il yöneticilerine hem kendi aralarında, hem de gittikleri yerlerde partiyi sıkıntıya sokacak bu kırmızı çizgileri gündeme getirmemelerini istedi.

YÜZEYSEL CEVAP
Milletvekili adaylarına, belediye başkanlarına ve il yöneticileri de gittikleri esnaf ve dernek ziyaretlerinde, vatandaşlarla sohbetlerde, toplantılarda partisinin kırmızı çizgilerini gündeme getirmemeye çalışıyorlar. Bu konular gündeme geldiğinde ise yüzeysel cevaplar vererek konuyu geçiştiriyor. Gittikleri yerlerde partilerinin kendilerine verdiği program dahilinde açıklamalar yapıyorlar. Üst düzey bürokratlar da AKP’nin kırmızı çizgileri ile ilgili yorum ve açıklama yapmamak için dikkat ediyorlar.

İŞTE AKP’NİN KIRMIZI ÇİZGİLERİ
Arızlı depremzedelerin barınma sorunu ve eylemleri
Kandıra Organize Sanayi Bölgesi
Dilovası’ndaki çevre kirliliği ve sanayileşme
Kuzey Anadolu Otoyolu kamulaştırması

13 Mayıs 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR