NCTY, Belediyenin takibinde

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Mehmet Öğretmen, NCTY Alışveriş Merkezi’nde yapılan mühürleme işlemleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.Yapılan...

BÜYÜT

İzmit Belediyesi Yapı Kontrol Müdürü Mehmet Öğretmen, NCTY Alışveriş Merkezi’nde yapılan mühürleme işlemleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yapılan çalışmanın sık sık denetlendiğini ifade eden Mehmet Öğretmen, “NCTY Alışveriş Merkezi’nde yapılan çalışmalar tarafımızca denetlenmiş olup bu denetimler sırasında ruhsata aykırı eklerin yapıldığı tespit edilmiştir. Belediyemiz bu tespitler ışığında 3194 sayılı İmar Kanunu’nun 32. Maddesine aykırı hareket edildiği gerekçesi ile 03.07.2012 tarihinde mühürleme işlemini gerçekleştirmiştir.

SUÇ DUYURUSU

Denetimlerimizde tespit edilen durum 04.07.2012 tarihli Encümen Toplantısı’nda görüşülmüş ve 04.07.2012 tarihli 1283 nolu encümen kararı ile ruhsata aykırı kısımlarla ilgili olarak 557.196 TL para cezası para cezası verilmiştir. Yapılan tespitler ve mühürlemelere rağmen çalışmaları sürdürülen yapı ile ilgili olara İzmit Belediyesi Savcılığa suç duyurusunda bulunmuştur.

11 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR