Kartepe İstasyon Mahallesi’nde alt geçit aydınlatıldı

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı elektrik ekibi İstasyon Mahallesi’ndeki alt geçidi aydınlatarak yayalar için güvenli bir geçiş imkânı sundu.   K...

BÜYÜT

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı elektrik ekibi İstasyon Mahallesi’ndeki alt geçidi aydınlatarak yayalar için güvenli bir geçiş imkânı sundu.

 

Küçük büyük her türlü talebi, öncelik ve ihtiyaç derecesine göre değerlendiren Kartepe Belediyesi, İstasyon Mahallesi sakinlerinin alt geçidin aydınlatılması yönündeki talebini de kısa sürede çözüme kavuşturdu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesindeki 2 kişilik elektrik ekibi İstasyon Mahallesi’ndeki alt geçidi 2 aydınlatma projektörü monte etti. 

 

Yeni yönetim modeli çerçevesinde vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyerek çözüme kavuşturan Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ekibinin çalışmaları ilçe genelinde takdir görmeye devam ediyor. Bunun son örneklerinden biri de İstasyon Mahallesi’ndeki alt geçidin aydınlatılması oldu. Mahalle sakinleri küçük ama kendileri için önemli olan ve hiç bekletilmeden yapılan bu hizmet için başkan ve ekibine gösterdiği duyarlılık için teşekkür ettiler.

18 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR