Efe’den Afrika’daki açlık felaketine yardım çağrısı

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Afriya’ya yardım çağrısı yaparak “Herkesin yardım kampanyasına gönüllü olarak destek vermesini bekliyoruz. Yap...

BÜYÜT

KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, Afriya’ya yardım çağrısı yaparak “Herkesin yardım kampanyasına gönüllü olarak destek vermesini bekliyoruz. Yapılacak yapılan yatırımlar vergiden düşülebiliyor.”dedi.

Körfez Ticaret Odası (KTO) Ağustos ayı meclis toplantısını Meclis Başkanı Osman Çalık’ın başkanlığında meclis salonunda yaptı. Toplantıda Genel Sekreter Kenan Mintaş Temmuz ayı raporlarını okudu ve raporlar ibra edildi. Ağustos ayı içerisinde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında meclis üyelerine bilgi verilmesi ve faaliyetlerin oylanmasından sonra Körfez Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, geçtiğimiz günlerde şehit olan askerlerimizin yakınlarına sabır dileyerek, “Tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Terör sorunu bir an önce çözülmeli ve yaşamımıza huzur içerisinde devam etmeliyiz.”dedi.

VERGİDEN DÜŞÜLEBİLİYOR
KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe,“Mübarek Ramazan ayında, Afrika’da açlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan 40 milyonun üzerinde insana bir insanlık görevi olarak maddi yardım ve destek sağlamalıyız. Bu bölgede yaşayan insanlar Türkiye’ ye çok fazla güven duyuyor. Herkesin yardım kampanyasına gönüllü olarak destek vermesini bekliyoruz. Yapılacak yapılan yatırımlar vergiden düşülebiliyor.” açıklamasında bulundu. KTO Ağustos ayı meclis toplantısı komite üyelerinin sunumlarını gerçekleştirmesi, teklif ve temennilerin iletilmesi ile sona erdi.

25 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR