Ayyıldız, Cantürk ile sorunları konuştu

Bağımsız Sağlık-Sen Şube Başkanı Sami Ayyıldız önceki gün Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü ma...

Bağımsız Sağlık-Sen Şube Başkanı Sami Ayyıldız önceki gün Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Zafer Cantürk'ü makamında ziyaret etti. Ziyarete Şube Sekreteri Uğur Öcal, İş Yeri Baş Temsilcisi Serkan Şahin ve temsilci Şahin Aksoy da katıldı.

 

ÇALIŞANLARIN SORUNLARI

Sağlık çalışanlarının sorunlarının ele alındığı ziyarette; 2016 yılı Ocak ayı döner sermaye performans ek ödemesinin beklenenden az olduğu üzerinde duruldu ve yemekhanedeki sorunların çözümü hususunda önerilerde bulunuldu. Yüksek lisans yapmak isteyen sağlık çalışanları için derslik talebinde bulunularak, bu alanda üniversitenin imkânlarının sağlık çalışanlarına açılmasının önemli bir katkı olacağı ifade edildi.

 

“SORUNLARI İYİ BİLİYORUZ”

Başhekim Prof.Dr.Zafer Cantürk  hastane çalışanlarının sorunlarını iyi bildiklerini ve bu sorunları gidermek için daima yapıcı düşünceler içinde olduklarını ifade etti. Sağlık çalışanlarının performans ve motivasyonunu artırıcı çalışmalarla her geçen gün hizmet kalitesi ve memnuniyetin artırılacağını, bu noktada kapılarının daima açık olduğunu belirtti.

17 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

çamlıhemşin - Hep aynı pembe hikayeler.çözümleyeceğiz,biliyoruz,biz aileyiz,arayıştayız diye kandırıyolar . 40 liralık arťık değil insani performans ücreti istiyoruz.eşit işe eşit ücret .

Yanıtla . 0Beğen 17 Şubat 14:55
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR