Fırıncı Köse belediyeye isyan pankartı astı

İzmit Belediyesi ile fırıncı Cevahir Köse arasında yaşanan kriz arife günü iyice büyüdü. İzmit Belediyesi’nin camına pankart yapıştırmak isteyen Köse,...

BÜYÜT


İzmit Belediyesi ile fırıncı Cevahir Köse arasında yaşanan kriz arife günü iyice büyüdü. İzmit Belediyesi’nin camına pankart yapıştırmak isteyen Köse, güvenlikler tarafından son anda engellendi.
İzmit Belediyesi ile arasındaki ruhsat krizini 4 yıldır aşamayan fırıncı esnafı Cevahir Köse sonunda canına tak etmiş ve hazırladığı dev afişlerle vatandaşlara sorununu bu yolla anlatmaya, sesini duyurmaya çalışmıştı. Afişlerin yanı sıra 2 bini aşkın imza da toplayan Köse, mücadelesinin devam edeceğini aktarmıştı. Artık canına tak ettiğini söyleyen fırıncı Köse dün İzmit Belediyesi önünde kimsenin cesaret edemeyeceği bir eyleme kalkıştı.
HERKESİ ŞAŞIRTTI
Belsa Plaza’daki İzmit Belediyesi’nin binasının önüne gelen İzmitli fırıncı Cevahir Köse vatandaşların şaşkın bakışları arasında yanında getirdiği pankartı açtı ve belediyenin camına yapıştırmak istedi. Çok geçmeden belediye önünde bekleyen güvenlik görevlileri Köse’yi fark etti ve fırıncının bu eylemi gerçekleştirmesine mani olmak istedi. Güvenlik görevlileri Köse’yi zapt edemeyince belediyenin önüne çok sayıda polis ve zabıta ekibi çağrıldı. Basın mensuplarına, “Haklı mücadelem bayramdan sonra da devam edecek” mesajını veren İzmitli fırıncı Cevahir Köse, polis ve zabıta ekipleri gelmeden başlattığı marjinal eylemi bitirerek oradan ayrıldı.

15 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR