Mandalina bahane seminer şahane

Geçtiğimiz akşam Gebze Zafer İlköğretim Okulunda Koçoğlu Eğitim Merkezi sahibi Kişisel Gelişim Uzmanı Kader Koçoğlu tarafından “Diksiyonda beden dili...

BÜYÜT

Geçtiğimiz akşam Gebze Zafer İlköğretim Okulunda Koçoğlu Eğitim Merkezi sahibi Kişisel Gelişim Uzmanı Kader Koçoğlu tarafından “Diksiyonda beden dili ve uyumu, özgüvenle gelen motivasyonun iş hayatına etkileri” konulu seminer bir hayli neşeli ve faydalı geçti.

Zafer İlköğretim Okulu Müdürü İsmail Uçar’ın öncülüğünde düzenlenen seminere İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mahmut Aşıkoğlu, Eğitim Bir Sen Gebze Şube Başkanı Azmi Tunç, Eğitim Bir Sen İl Yönetim Kurulu Üyesi Serkan Varel, çevre okulların müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı. Kader Koçoğlu’nun görsellik katarak da anlattığı seminerde katılımcılar neşeli birkaç saat geçirdiler. Çok verimli geçen seminerin bitmesine yakın tüm katılımcılara mandalina dağıtan Koçoğlu tüm katılımcılara; “Az sonra sizlere dinleteceğim müziğe konsantre olarak 5 dakika içinde elinizde olan mandalinayı yemenizi, sonrasında ise o anlarda aklınızdan geçen şeyleri bizlere anlatmanızı istiyorum” dedi.

Dinlenen müzik eşliğinde yenilen mandalinalar sonunda katılımcılar o 5 dakika içinde neler düşündüklerini paylaştılar. Ortak kanı ise hayatlarında yedikleri en lezzetli mandalina olduğuydu.

Seminer sonunda görüşlerinizi aldığımız Zafer İlköğretim Okulu Müdürü İsmail Uçar “Seminerden çok memnun kalındığını, Koçoğlu Eğitim Merkezi Sahibi Kişisel Gelişim Uzmanı Kader Koçoğlu’na ve tüm katılımcılara teşekkür etti.


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR