Köşker: Küçük Sanayi Sitesi modern kimliğine kavuşacak

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in girişimleriyle Küçük Sanayi Sitesi’nde bir süredir devam eden tehlikeli atıkların toplanmasıyla ilgili sıkıntı...

BÜYÜT

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in girişimleriyle Küçük Sanayi Sitesi’nde bir süredir devam eden tehlikeli atıkların toplanmasıyla ilgili sıkıntı aşıldı.  Sanayi esnafı İzaydaş’la yapılan sözleşmeyle tehlikeli atıklarını cüzi bir ücretle toplama merkezine teslim ediyor.


ESNAFLA KAHVALTI

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile birlikte Küçük Sanayi Sitesi’nde tehlikeli atıkların etrafa atılmasıyla ilgili sıkıntıları aşmak için site esnafıyla bir araya geldi. Kahvaltılı istişare toplantısına Başkan Yardımcıları Engin Güzel, Orhan Sipahioğlu, Sadık Albayrak, başkan danışmanı Şakir Bitmez ve Gebze Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı İlhami Ateş ile birim müdürleri de katıldı. Başkan Köşker, site esnafıyla Sanayi Sitesi’nde tehlikeli atıkların toplanmasıyla ilgili yaşanan sıkıntılar ve üretilen çözümlerle ilgili istişarede bulundu.


GEBZE’YE MODERN BİR SANAYİ SİTESİ

Küçük Sanayi Sitesi’ni modern bir hüviyete kavuşturmak için göreve başladığı tarihten itibaren çok büyük yatırımlar gerçekleştirdiklerini belirten Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, tehlikeli atıkların toplanmasıyla ilgili yaşanan sıkıntıları aşmak için de büyük uğraş verdiklerini ve sorunu çözüm aşamasına getirdiklerini kaydetti.


İZAYDAŞ’LA SÖZLEŞME

Köşker, “İzaydaş’la yapılan protokolle artık sanayi atıkları toplama merkezine cüzi bir ücretle teslim ediliyor. Küçük Sanayi şimdi daha temiz oldu. Yapılan sözleşmeden sonra inşallah esnafımız da daha duyarlı olacaktır. Tüm çabamız Küçük Sanayi Sitesi’ni Gebze’ye yakışır modern bir sanayi sitesi hüviyetine kavuşturmaktır” dedi. Küçük Sanayi esnafıyla verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade eden Başkan Köşker, esnaftan İzaydaş’la yapılan sözleşme çerçevesinde tehlikeli atıkları toplama merkezine teslim etmelerini istedi.

15 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR