Çakır: Türkiye'nin yeni ve modern bir anayasaya ihtiyacı var

7 Haziran’da gerçekleşecek olan Genel Seçimlere kısa bir süre kala Ak Partili Milletvekili adayları da tempolarını arttırdı. Kartepe İlçe Seçim Koord...

BÜYÜT

7 Haziran’da gerçekleşecek olan Genel Seçimlere kısa bir süre kala Ak Partili Milletvekili adayları da tempolarını arttırdı. Kartepe İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından hazırlanan program doğrultusunda seçim çalışmalarını  Kartepe’de sürdüren Ak Parti Kocaeli 7. Sıra Milletvekili Adayı Sami Çakır, gün boyu gerçekleştirdiği ziyaretlerle Kartepelilerle bir araya geldi.

 

İMOTAŞ KOOPERATİFİNE ZİYARETTE BULUNDU

İmotaş taşıyıcılar kooperatifi ziyareti ile olağan genel kurul sonrası başkanlığa seçilen Himmet Gümüş ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Çakır, daha sonra gerçekleştirdiği hasta ve yaşlılara moral ziyaretlerinin ardından Acısu Mahallesi esnaflarını ziyarette bulundu. Esnafları tek tek dolaşarak hayırlı işler dileyen Çakır, esnaflardan dua ve destek talebinde bulundu.

 

İSTİKRARA “EVET”

Esnaf turunun ardından akşamüstü Ertuğrul Gazi Mahallesi sakinleri ile mahalle toplantısında bir araya gelen Milletvekili adayı Sami Çakır, Türkiye’nin Ak Parti ile 13 yıldır istikrarlı bir şekilde yoluna devam ettiğini, bu yolculuğu milletin haricinde kimsenin engelleyemeyeceğini belirtti. Çakır, “Ülkemiz Ak Parti ile istikrarı yakaladı. Ak Parti ortaya koyduğu hedeflere 13 yıldır istikrarlı bir şekilde yürüyor. İnşallah sizler de 7 Haziran seçimlerinde bu yürüyüşü sürdürecek ve istikrara evet diyeceksiniz” dedi.

 

SANDIĞA GİTMELİYİZ

Türkiye’ nin yeni ve modern bir Anayasaya ihtiyacı olduğunu belirten Çakır, “82 Anayasası yapılış yöntemi açısından ne demokratik ne de özgürlükçü bir anayasadır. Bu seçimlerde halkımızdan yeni anayasayı yapabilmek  için yetki istiyoruz.  Temel hak ve özgürlüklerin güvence altına alınması ve demokratik yapının yeniden tesis edilebilmesi için yeni anayasa şart. Bunun için sandığa gitmeli ve irademizi sandıklara yansıtmalıyız. Türkiye’nin yeni ve modern bir anayasaya ihtiyacı var” dedi.

28 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR