Otokoç ilk 6 ayda 18 bin araç sattı!

Binek ve kamyon araçlarda Türkiye’nin lider perakendecisi Otokoç, 2013 yılının ilk yarısında 17 bin 874 adet yeni araç satışı gerçekleştirdi. Türkiye’...

BÜYÜT

Binek ve kamyon araçlarda Türkiye’nin lider perakendecisi Otokoç, 2013 yılının ilk yarısında 17 bin 874 adet yeni araç satışı gerçekleştirdi. Türkiye’deki tüm Ford markalı binek araçların yüzde 33’ünü, Volvo markalı binek araçların ise yüzde 52’sini tek başına satan Otokoç, 607 adetlik kamyon satışı ile de Ford Trucks markasında yüzde 22,4 penetrasyon elde etti. Otokoç böylelikle Ford ve Volvo marka araçlarda en çok satış yapan yetkili satıcı olurken Otokoç İstanbul Kamyon satış ekibi de, en çok kamyon satış gerçekleştiren bayi oldu.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
İlk yarıyıl sonuçlarını değerlendiren Otokoç Genel Müdür Yardımcısı Uğur Güven, elde ettikleri sonuçlardan mutluluk duyduklarını söyledi. Otokoç şubelerinde sunulan yüksek hizmet kalitesi ve deneyimin önemini vurgulayan Güven 85 yıllık bir şirket olarak, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını uluslararası standartlarda, kurumsal yönetim ve müşteri odaklı yaklaşım içinde yürütmeye devam edeceklerini belirterek müşteri memnuniyetinin Otokoç’u başarıya götüren en önemli faktörlerin başında geldiğini söyledi.

KALİTELİ SERVİS ANLAŞIYI
Otokoç’un Türkiye genelindeki 18 tesisine ilave olarak, her yıl büyüyen ve gelişen yapısıyla yeni noktalarda hizmet vermeye devam ettiğini belirten Güven, geniş hizmet ağının ve kaliteli servis anlayışının bu büyümede önemli rol oynadığını söyledi.

11 Ağustos 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR